YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Można już buszować między regałami

2 lipca 2021 09:22:39 | autor: Justyna Madan
To dobra wiadomość dla miłośników książek, którzy lubią spędzać czas w bibliotece. Co prawda Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyrzecu Podlaskim przestrzega aby ograniczyć czas w placówce do minimum ale od 1 lipca zaprasza do wypożyczania książek osobiście.

Nadal należy pamiętać o maseczce, dezynfekcji i zachowaniu dystansu. Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyrzecu Publicznym proszą również aby czytelnicy zaplanowali wcześniej, co chcą wypożyczyć i ograniczyli czas w placówce do minimum, ale od 1 lipca biblioteka jest już otwarta. Są również dostępne dwa stanowiska komputerowe w bibliotecznej Czytelni.

Biblioteka jest otwarta od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-16:00, w piątki od 09:00 do 15:00, a w soboty i niedziele pozostaje nieczynna.

W MBP funkcjonuje system biblioteczny Mateusz, który ma wiele funkcji. Dzięki niemu sprawdzimy online księgozbiór, dowiemy się, które książki dostępne są do wypożyczenia, a które przeglądać można tylko na miejscu. Książki do wypożyczenia można dzięki systemowi zarezerwować i sprawdzić długość kolejki oczekujących.

 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male