YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Muzyczne gwiazdy Dni Drelowa 2019

5 lipca 2019 06:00:00 | autor: Anna Ostapiuk
Rock, dance, reggae, pop, disco, hip-hop, dancehall i rock'n'polo – w bogactwie gatunków muzycznych drelowskiej sceny każdy miłośnik dobrej zabawy odnajdzie coś dla siebie.

Muzyczne gwiazdy Dni Drelowa 2019

Dni Drelowa już 7 lipca. Od godziny 18:00 podczas sześciu koncertów plac przed Gminnym Centrum Kultury w Drelowie zatętni tańcem i muzyką. W tym roku niezapomniane muzyczne doznania zapewnią:

NIPPERBOY  (UWAGA: zmiana godziny koncertu - występ o godz. 19:00!!!)

Zespół powstał na przełomie maja i czerwca 2017 r. w Lublinie z inicjatywy wokalisty i autora tekstów Ireneusza Kamińskiego przy wsparciu DJ-a Pikasso.  Muzykom podczas koncertów towarzyszą zmysłowe tancerki Agata i Kasia. Po raz pierwszy świat o nich usłyszał, gdy wyśpiewali strofy piosenki „Pierogi”, utwór w mgnieniu oka zdobył serca fanów. Obecnie zespół z powodzeniem odnajduje się na każdej scenie, systematycznie rozwijając repertuar.

Wśród hitów takie utwory jak „Pierogi”, „Piękne usta”, „Najpiękniejsza” i najnowszy „Robota to głupota”.

ENERGY GIRLS (UWAGA: zmiana godziny koncertu - występ o godz. 18:00!!!)

Zespół muzyczny z Hrubieszowa, który łączy w sobie energię i ekspresję muzyki disco/dance, nowoczesne brzmienia muzyki klubowej oraz rockowy pazur i charyzmę.  Pierwszy numer powstał w styczniu 2018 r. Obecnie formację tworzą trzy młode, pełne wdzięku i seksapilu dziewczyny: Paulina Krent - perkusistka, Paulina Banaszek - wokalistka i Karolina Żamojtel - gitarzystka. Za konsoletą stoi DJ z zapałem do muzyki disco polo - Dj Yogas Łukasz Obszyński, niegdyś czlonek formacji Baflo.

Zespół jest znany m. in. z takich utworów jak „Skimno”, „Dlaczego”, „To się skończyło”,  „Miłości czas”, a numerem "Ciebie chcę całować" zdobył 6. miejsce w plebiscycie na hit roku 2018.

JUNIOR STRESS (godz. 20:00)

Marcel Galiński, polski wokalista, związany ze sceną muzyki reggae i dancehall. Członek rodzinnego sound systemu Love Sen-C Music,  z którym zdobył pierwsze miejsce – Champion Sound na ogólnopolskim soundclashu Poznań 2005 oraz formacji Geto Blasta. Prowadzi także solową działalność artystyczną.  Na festiwalu w Ostródzie uzyskał tytuł najlepszego wokalisty. W 2009 r. ukazał się debiutancki album Juniora Stress'a „L.S.M”. Ponadto ma na koncie dwa studyjne albumy: „Dzięki” i „Sound Systemowej Sceny Syn” (2015), współpracę z praktycznie całą czołówką polskiej sceny reggae i hip hop oraz międzynarodowe kooperacje (np. singiel '(nie)Prawda' ). Album „Sound Systemowej Sceny Syn” zebrał bardzo wysokie noty recenzentów oraz fanów. Numery na tej płycie łączą reggae, rub a dub, hip-hop, i brzmienie bębnów Nyahbinghi, gościnnie pojawiają się Vienio, Chonanbibe i Deadly Hunta. 

Najbardziej rozpoznawane utwory wokalisty to m. in. „Sound System”, ”Znam ten stan”, „(nie)Prawda”, „Ludzie już nie zniszczą nic”, „Powiedziano” i „Kroki”.

TACY SAMI – Lady Pank Show (godz. 21:00)

Zespół tworzy pięciu bardzo pozytywnych, profesjonalnych muzyków, których połączyła miłość do twórczości legendy polskiego rocka – zespołu Lady Pank. Członkowie zespołu udzielają się też w różnych innych projektach muzycznych, m.in.: MAFIA, Fliper, Red Bridge. Zespół Tacy Sami ma w repertuarze największe przeboje ekipy Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza, takie jak, „Mniej niż Zero”, „Zostawcie Titanica”, „Kryzysowa narzeczona”, no i oczywiście „Tacy Sami”. Muzycy starają się odtworzyć przeboje Lady Pank w najdrobniejszych szczegółach. Charakterystycznymi elementami występów zespołu są żywiołowość, pozytywna energia sceniczna oraz świetny kontakt z publicznością. Mocną stroną zespołu jest również atrakcyjny, profesjonalny image. Na żadnym koncercie grupy nie może też zabraknąć efektów pirotechnicznych, dźwiękowych i charakterystycznych flag. Tacy Sami to profesjonalne wykonanie i energia sceniczna!

DEJW (godz. 22:30)

Zespół założony w 2015 roku w Wyszkowie przez Dawida Kuleszę - lidera zespołu. Zasłynął takimi utworami jak: „Nietypowa”, „Moja wariatka”, „Petarda”, „No chętnie”, „Dołeczki”, „Malinowy Smak”, „Uno Momento” i „O Pani Ma”, które w szybkim tempie przypadły do gustu fanom zespołu oraz słuchaczom w całej Polsce. Dejw ma niezwykłą charyzmę i świetną interakcje z publicznością, dzięki czemu jest jednym z najbardziej  pożądanych artystów muzyki disco. W skład zespołu wchodzą: Łukasz Stankiewicz - perkusja, Bartłomiej Arasimowicz - gitara, Dawid Kulesza - wokal.

Zespół regularnie widnieje na wysokich pozycjach w radiu Vox FM oraz telewizji Polo TV czy Disco Polo Music.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male