Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-0.6°C
Kontakt
Region

Muzyczny konkurs dla uczniów szkół podstawowych

17 marca 2023 11:00 | autor: Anna Ostapiuk
II edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej w Dołdze (fot. Szkoła Podstawowa w Doldze)

Lubisz śpiewać? Ten konkurs jest dla Ciebie! Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dołdze zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu gmin Drelów i Międzyrzec Podlaski do udziału w Międzyszkolnym konkursie piosenki obcojęzycznej "Just sing. Po prostu śpiewaj".

Do konkursu, który w Dołdze organizowany jest już po raz trzeci, mogą przystąpić uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu gminy Drelów oraz gminy Międzyrzec Podlaski chcący zaprezentować swoje zdolności wokalne i lingwistyczne. Utwór może być wykonany w dowolnym języku obcym.

Celem konkursu jest popularyzacja nauki języków obcych poprzez śpiew, prezentacja umiejętności wokalnych i lingwistycznych, rozwijanie kreatywności uczniów i ich zainteresowań, umożliwienie prezentacji pasji, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa oraz rozwijanie talentów estradowych. Organizatorami konkursu są Agnieszka Mikołajczuk, Barbara Potocka i Bożena Króliczak

Zgłoszenie należy wysłać do dnia 15 kwietnia, a sam konkurs odbędzie się 27 kwietnia o godz. 9:00 w Dołdze. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie internetowej szkoły ⇒ Konkurs Just sing .

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny