11.9°C

Na koniec zderzyli się z Ładą

19 czerwca 2014 10:57 | autor: red.
Huragan Międzyrzec - Łada Biłgoraj 1:3

Juniorzy starsi Huraganu chcieli ładnie zakończyć udany sezon. Nie wyszło, po trzech czerwonych kartkach kończyli mecz w ósemkę.

Zespół prowadzony przez Jacka Syryjczyka udanie debiutował w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych. Piąte miejsce można uznać za sukces. Niestety, nie udało się sezonu zakończyć zwycięstwem.

W składzie Huraganu na mecz z Ładą Biłgoraj zabrakło m.in. Michała Kurendy, Huberta Zaniewicza i Piotrka Wojtczuka. Chyba brak tego ostatniego zaważył na słabej skuteczności naszego zespołu, bowiem snajper juniorów starszych następnego dnia (15 czerwca) wystąpił w meczu seniorów z Orkanem Wojcieszków i strzelił trzy bramki.

W spotkaniu z Ładą do przerwy było 0:0, choć Huragan powinien był wysoko prowadzić. Cztery dobre sytuacje miał Krystian Kociszewski, Łukasz Wójcik uderzył w poprzeczkę, szanse na pokonanie bramkarza rywali mieli także Jakub Skrodziuk i Rafał Mojs. Sztuka ta udała się dopiero w 50 minucie Patrykowi Kociszewskiemu. Goście szybko odpowiedzieli. W sumie pokonali Konrada Jóźwika trzy razy.

Międzyrzeczanie sfrustrowani przebiegiem meczu dali się ponieść emocjom, a byli prowokowani przez rywali i poniekąd sędziego. W 78 minucie po drugiej żółtej kartce z boiska wyleciał Rafał Korgol. Cztery minuty później czerwoną kartkę zobaczył Filip Kwaśniewski za brzydki faul. Po kolejnych czterech minutach boisko opuścił Patryk Kociszewski. Ten zazwyczaj spokojny napastnik Huraganu przez całe spotkanie prowokowany i obrażany przez piłkarzy z Biłgoraja, w końcówce nie wytrzymał i nazwał bramkarza rywali „pulpetem”. Dla sędziego był to pretekst do pokazania czerwonego kartonika. Dla porządku trzeba dodać, że w 84 minucie po drugiej żółtej kartce boisko opuścił jeden z graczy Łady.

Huragan Międzyrzec - Łada Biłgoraj 1:3 (0:0)

Bramka dla Huraganu: Kociszewski Patryk 50

Bramki dla Łady: 56, 62, 75

Huragan: Jóźwik - Skrodziuk, Marczuk, Mojs, Grabowski - Wójcik (79' Szostkiewicz), Olszewski, Kwaśniewski F., Korgol - Kociszewski K., Kociszewwski P.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (sezon 2013/2014)

kibic
    w tym meczu duży udział miał też sędzia np dając żółtą kartkę dla Rafała Korgola który odchodził od piłki i został nabity zawodnicy Huraganu byli prowokowani przez zawodników przyjezdnych i sędzia nic sobie z tego nie robił to o czym tu mowa