YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Na pomoc Pani Magdzie

19 grudnia 2019 07:50:18 | autor: Anna Ostapiuk
Uczniowie i nauczyciele szkoły w Misiach przeprowadzili akcję charytatywną mającą na celu zebraniu środków finansowych na leczenie mamy dwojga szkolnych przyjaciół i podopiecznych.

Uczniowie i nauczyciele SP w Misiach podjęli się zbierania środków finansowych na leczenie i rehabilitację Magdy Siłuszyk (fot. SP w Misiach)

Od 25 listopada do 13 grudnia w Szkole Podstawowej w Misiach trwała zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację p. Magdy Siłuszyk, mamy uczniów uczęszczających do placówki.  W budynku szkoły w Misiach i w Jelnicy wystawione zostały specjalne puszki, do których można było wrzucać datki. W ramach tejże zbiórki  5 i 6 grudnia w budynku szkoły w Jelnicy Samorząd Uczniowski zorganizował Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy. Słodkości sprzedawane podczas kiermaszu przygotowali uczniowie i ich rodziny. Cały dochód ze sprzedaży trafił do puszki.

Ponadto 11 grudnia na sali gimnastycznej szkoły w Jelnicy odbył się mecz piłki siatkowej i koszykowej nauczyciele kontra uczniowie. Podczas meczu zbierane były datki na pomoc p. Magdzie. - Wszystkim zaangażowanym w pomoc bardzo serdecznie dziękujemy. Pieniążki zostały przekazane rodzinie chorej - za otwarte serca i hojną pomoc podziękowała wicedyrektor Urszula Kuźmicz.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male