YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Naćpany za kierownicą

1 kwietnia 2021 12:11:36 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
31 marca w Rogoźniczce policjanci zatrzymali kierowcę osobowego opla. Przeprowadzone badanie wykazało, że 32-latek znajdował się pod wpływem narkotyków. Nie posiadał też uprawnień do kierowania.

W środę po południu podczas wspólnych działań funkcjonariusze drogówki i wydziału kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej osobowego opla. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 2, w miejscowości Rogoźniczka. Za kierownicą auta siedział 32-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Razem z nim podróżowało troje pasażerów.

Mężczyzna był trzeźwy, jednak jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod działaniem środków odurzających. Potwierdził to przeprowadzony przez funkcjonariuszy test. Od 32-latka pobrano krew do badań na zawartość narkotyków w organizmie.

Auto zabezpieczono na parkingu strzeżonym, natomiast kierowca opla został zatrzymany. Jak ustalili policjanci 32-latek nie posiadał uprawnień do kierowania.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowanie pod wpływem środków odurzających zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie też za popełnione wykroczenie.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (5 kwietnia 2021 09:31:08) Odkurzacz To wszystko przez święta . Matka kazała mu odkurzyć i posprzątać pokój, więc odkurzył też z lustra . autor: Św. Krzysztof
    logo male