YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Nagrody dla laureatów

25 czerwca 2021 10:17:04 | autor: redakcja
Laureaci konkursów przedmiotowych ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim otrzymali dyplomy Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Kacper Budrewicz z SP1 został laureatem konkursu z historii, a Kamil Pulik z fizyki. Chłopcy przygotowywali się pod okiem nauczycieli: Moniki Torbicz (historia) i Grety Wasąg (fizyka).

Z SP3 w gronie laureatów znaleźli się: Halan Karem (język niemiecki) oraz Cezary Cap (biologia). Do finału w konkursie z chemii dotarł także Michał Strep. Uczniów „trójki” przygotowywali nauczyciele: Agnieszka Gromadzka (j. niemiecki), Beata Ługowska (biologia) i Jolanta Wolanin (chemia).

16 czerwca w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021. Uczniowie odebrali gratulacje, dyplomy i nagrody od pani Teresy Misiuk - Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Bolesława Gzika - Wicewojewody Lubelskiego.

Podziękowania odebrali dyrektorzy szkół oraz nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursów.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male