YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Narkotyki w BMW

16 czerwca 2020 22:00:19 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
W weekend w Międzyrzecu Podlaskim policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców gminy Kąkolewnica. Znaleziono przy nich pakunek z marihuaną. Zatrzymano również 26-letniego międzyrzeczanina, który miał im przekazać narkotyki.

W miniony weekend policjanci Wydziału Kryminalnego międzyrzeckiego komisariatu na jednej z ulic zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki BMW. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że jadące nim osoby mogą posiadać środki odurzające. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili te informacje.

Samochodem podróżowało dwóch mieszkańców gminy Kąkolewnica, znanych policjantom ze związków ze środowiskiem pseudokibiców. Podczas kontroli mężczyźni zachowywali się nerwowo. 26-letni pasażer usiłował schować pod bluzę pakunek zawinięty w folię aluminiową. Wewnątrz znajdował się zielony susz. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że jest to marihuana. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia około 200 porcji dealerskich narkotyku. U 20-letniego kierowcy również ujawniono niewielkie ilości marihuany. Mężczyzn zatrzymano do wyjaśnienia.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili personalia osoby podejrzanej o „udzielenie narkotyku”. Do sprawy zatrzymano 26-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Wobec mężczyzny na wniosek Policji i Prokuratury zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Wobec 26-latka z gminy Kąkolewnica zastosowano dozór Policji. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Za posiadanie środków odurzających odpowie też 20-letni kierowca BMW. W tym przypadku kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (21 czerwca 2020 22:01:39) Widzę że obecni pseudokibice orląt są dobrze wysportowani skoro z taką łatwością na komendzie szpagat strzelają autor: Dominik
    (20 czerwca 2020 05:12:42) TAXI Nie będziesz znał znał dnia ani godziny OD DZISIAJ każdy przejazd będzie monitorowany więc pamiętaj paragon to podstawa.Inaczej Prosta 19, 21-500 Biała Podlaska. autor: ZEUS
    (19 czerwca 2020 22:29:52) legalizacja Zalegalizowac, opodatkowac, sprzedawac w aptekach, biedronce, zabce obok fajek. Od razu dilerka zniknie a kasa pojdzie na lepsze cele. autor: sebek
    logo male