YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Narkotyki w Mercedesie

12 maja 2019 17:10:34 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego przewoził w samochodzie amfetaminę, która wystarczyłaby do sporządzenia około 40 porcji dealerskich. Wpadł podczas kontroli drogowej.

 

W czwartkowy wieczór na ulicy Kordiana policyjny patrol zatrzymał do kontroli drogowej osobowego Mercedesa. Za kierownicą auta siedział 25-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. W trakcie kontroli policjanci zauważyli pudełko, które wzbudziło ich podejrzenia. Gdy mundurowi sprawdzili jego zawartość, ich przypuszczenia potwierdziły się. Wewnątrz znajdowała się biała substancja i dwie tabletki, a także waga elektroniczna. Biały proszek policjanci ujawnili również podczas przeszukania 25-latka. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że ujawnione substancje to amfetamina oraz tabletki extazy. Ujawniona ilość amfetaminy wystarczyłaby do sporządzenia około 40 porcji dilerskich tego narkotyku.

Narkotyki zabezpieczono, natomiast mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (18 maja 2019 21:22:52) JF To pacio ????? Co ma wujka tego psa co zataja sprawy jego kolegow frajerow? autor: PATYS
    (14 maja 2019 18:39:39) Aaa Co to za dzban ?? autor: Mimi
    (13 maja 2019 13:12:44) Jeździć nie potrafił na trzeźwo, ćpał, na dodatek potrącał ludzi, czuł się pewnie, bo do tej pory żadna kara go nie dotknęła to teraz się doigrał. autor: Zając
    logo male