YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

NIE PRZEGAP: Nowy termin i kryteria konkursu "A po wszystkim..."

2 kwietnia 2020 20:08:42 | autor: Anna Ostapiuk
Gminne Centrum Kultury w Drelowie wydłuża termin nadsyłania prac w konkursie "A po wszystkim..." i znosi kryterium określające miejsce zamieszkania uczestników.

GCK w Drelowie informuje, iż w konkursie "A po wszystkim..." zmianom uległy:

1. termin nadsyłania prac - do 13 kwietnia 2020 r.

2. kryterium miejsca zamieszkania uczestników - w konkursie obecnie może wziąć udział każdy zainteresowany, NIE TYLKO mieszkaniec gminy Drelów

3. sposób udostępnienia pracy - filmik może zostać umieszczony w poście na profilu FB uczestnika konkursu, a w komentarzu post postem konkursowym GCK należy umieścić tylko link do pracy

Przypomnijmy zasady konkursu:

Przedmiotem konkursu jest nagranie krótkiego filmiku trwającego 1-3 minuty zawierającego propozycję spędzenia czasu wolnego po zakończeniu akcji #zostańwdomu, związanej z pandemią koronawirusa. Film może mieć charakter amatorskiego wystąpienia video, wywiadu, krótkiego przedstawienia, teatrzyku, animacji poklatkowej, pokazu slajdów lub innego kreatywnego ujęcia tematu. W filmie musi pojawić się kartka z hasłem konkursowym "A po wszystkim...".

Aby wziąć udział w konkursie należy dodać komentarz w postaci filmu konkursowego, klikając pod postem konkursowym na profilu Facebook Gminnego Centrum Kultury w Drelowie na ikonę "Dodaj zdjęcie lub film". W przypadku trudności nalezy umieścić film w poście na własnym profilu FB, a w komentarzu pod postem konkursowym GCK podać odnośnik. Ponadto pracę konkursową należy przesłać do 13 kwietnia 2020 r. na adres mailowy apowszystkim.gck@gmail.com. W opisie filmu należy umieścic treść "Film konkursowy A po wszystkim..." oraz imię i nazwisko autora.

Jury przyzna 3 miejsca uczestnikom konkursu. Laureaci otrzymają bony do Empiku o łącznej wartości 550 zł: I miejsce - 200 zł, II miejsce - 150 zł, III miejsce - 100 zł. Dodatkowo zostanie przyznana nagroda publiczności w wysokości 100 zł.

- Tematyka i forma przekazu dowolna, ważne jest jak najbardziej kreatywne podejście do tematu - zachęcają Organizatorzy - Czy opowiesz o tym w formie video-bloga, czy to wyśpiewasz, namalujesz, zrobisz teatrzyk, wyrecytujesz napisany przez siebie wiersz, pokażesz jakieś ćwiczenie, bo tęsknisz za aerobikiem, będziesz żonglował piłką, bo chce Ci się w końcu zagrać z kumplami ... Zrób co tylko chcesz, znajdź własny sposób, żeby w twórczy sposób zaprezentować, co zrobisz jak tylko wyjdziesz z domuNie ma znaczenia czym nagrasz swoją produkcję: kamerą, telefonem czy aparatem.

W konkursie nie ma żadnych ograniczeń wiekowych i terytorialnych. Celem konkursu jest pobudzenie kreatywności wśród społeczności lokalnej, możliwość zaprezentowania własnej twórczości, a także nabycie (doskonalenie) umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami, szczególnie w okresie czasowego zamknięcia placówek kultury i oświaty. Celem konkursu jest również promowanie komunikatów instytucji rządowych oraz sanitarno-emidemiologicznych dotyczących przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, w tym przypadku poprzez pozostanie w domu w czasie trwania pandemii.

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są tutaj.

Źródło: Gminne Centrum Kultury w Drelowie

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male