YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Nie ustąpili pierwszeństwa

11 marca 2019 09:15:44 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych, do których doszło w niedzielę (10 marca) na terenie powiatu bialskiego. Jeden z nich miał miejsce w Rzeczycy.

Po godz. 8.40 w Rzeczycy kierujący Volkswagenem 20-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z osobowym Oplem. Drugim autem kierowała 52-letnia mieszkanka gminy Kąkolewnica. W wyniku zderzenia kobieta doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Do kolejnego wypadku doszło przed godz. 13 na ul. Bialskiej w Leśnej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 47-letnia mieszkanka Szczytna kierując samochodem osobowym marki Toyota, na skrzyżowaniu doprowadziła do zderzenia z motocyklistą. Jednośladem kierował 18-letni mieszkaniec gminy Leśna Podlaska. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

W obu przypadkach przyczyną zdarzeń było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzeń.

Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie. Pamiętajmy, że od tego, w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko życie i zdrowie nasze, ale również innych korzystających z dróg – apeluje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik bialskiej Komendy Miejskiej Policji.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male