YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Nie wyrobił się na zakręcie

2 maja 2021 20:35:09 | autor: redakcja
W Zaściankach kierowca Opla Astry stracił panowanie nad pojazdem i rozbił go. Gdy służby dotarły na miejsce zdarzenia zastały pusty rozbity samochód. Policjanci musieli ustalać, kto siedział za kierownicą.

fot. KM PSP Biała Podlaska

23 kwietnia kilka minut po północy straż pożarna i policja zostały wezwane do zdarzenia w miejscowości Zaścianki. Częściowo na jezdni znajdował się tam uszkodzony samochód osobowy Opel Astra. Kierowcy nie było.

Strażacy z PSP zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator i zakręcili zawór na butli LPG. Pojazd usunięto na pobocze drogi.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel, prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, po tym auto uderzyło w skarpę” – poinformowała kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Policjanci ustalili, że autem kierował mieszkaniec powiatu łosickiego. Mężczyzna podróżował sam. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (9 maja 2021 10:13:53) On Jakby była bawara to już by smarowali na markę. autor: Chłop
    (8 maja 2021 01:11:28) jprdl myslałem że to bawara w kompocie XDD autor: gość
    logo male