YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Niedziela w cyrkowym miasteczku

14 sierpnia 2020 10:16:29 | autor: Justyna Madan
Artyści z Carnival Łódź przygotowali całą masę atrakcji dla najmłodszych ale tego dnia świetnie bawić się będą wszyscy bez względu na wiek. Już w niedzielę, 16 sierpnia, Park Potockich w Międzyrzecu Podlaskim na kilka godzin stanie się siedzibą Miasteczka Cyrkowego. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Impreza potrwa od godziny 14:00 do 16:00. Organizatorzy przygotowali szereg wspaniałych atrakcji. Jak sami informują "Miasteczko Cyrkowe to barwna przestrzeń, gdzie prowadzone są warsztaty cyrkowe przeplatane zabawami oraz konkursami  z wykorzystaniem cyrkowych rekwizytów".

Do wyboru będzie stanowisko żonglerki z piłkami, maczugami, cyrkowymi talerzami czy obręczami do żonglowania. Na stanowisku ekwilibrystyki znajdziemy równoważnie rola bola, szczudła dziecięce drewniane, czerwoną kulę do chodzenia czyli Walking Globe o średnicy 85 cm, slack line. A dla najmłodszych cyrkowi artyści przygotowali bezpieczne szczudełka "doniczkowe", ławeczkę ekwilibrystyczną do utrzymywania równowagi, miękkie piłki, mini strefę dla maluszków (poduchy, pufki, miękkie materacyki, drewniane bezpieczne gry XXL, koniki skoczki).

Wśród atrakcji zaplanowano strefę gier rodzinnych z wielkoformatowymi grami plenerowymi, które pozwolą w przyjemny sposób spędzić czas osobom w różnym  wieku. Będzie m.in. jenga, bamboleo, wielkie karty do gry czy rzut do celu makaronem basenowym. Ponadto dwa pokazy olbrzymich baniek mydlanych, a przez pierwszą godzinę szczudlarz poprowadzi animacje i konkursy. Nagrodami w konkursach są balonowe rzeźby.

Cyrkowe Miasteczko posiada namiot typu gwiazda o średnicy 12 metrów. Organizatorzy dostosowują zabawę do reżimu sanitarnego, każda stref będzie odpowiednio od siebie oddalona, tak aby przy jednej strefie znalazło się nie więcej niż 20 osób. Będą stanowiska do dezynfekcji.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (14 sierpnia 2020 13:06:04) Na kursie i na ścieżce. Kierunek czerwona strefa. autor: gość
    logo male