YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Nielegalne automaty i amfa

31 lipca 2020 12:21:04 | autor: Redakcja / KMP w Białej Podlaskiej
W jednym z lokali na terenie Międzyrzeca Podlaskiego policjanci zabezpieczyli automaty do gier bez wymaganej koncesji. Ponadto funkcjonariusze znaleźli tam woreczki z amfetaminą.

fot. KMP w Białej Podlaskiej

30 lipca policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji razem z funkcjonariuszami bialskiego Urzędu Celno-Skarbowego skontrolowali jeden z lokali na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Z ustaleń wynikało, że prowadzone są tam gry hazardowe bez wymaganej koncesji.

Na miejscu potwierdzono te informacje. Funkcjonariusze zabezpieczyli dwa zainstalowane automaty służące do prowadzenia gier hazardowych. W trakcie prowadzonych czynności znaleziono również 20 woreczków z amfetaminą. Dodatkowo zabezpieczono pieniądze, gdyż istniało duże prawdopodobieństwo, że pochodzą one z działalności przestępczej.

Policjanci zatrzymali 48-letnią właścicielkę lokalu. Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, które posiadają na to koncesję. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności. Taką samą karą zagrożone jest posiadanie środków odurzających.


 

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (1 sierpnia 2020 18:42:54) Partyzantów Fajna dzielnica tam to chyba jeszcze burdelu brakuje chyba sie przeprowadze hahaha autor: Gość
    (31 lipca 2020 16:33:00) Automaty W ostatniej budzie autor: Miejscowy
    (31 lipca 2020 16:10:40) W budach na partyzantów? autor: gość
    logo male