YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Nietrzeźwy kierowca doprowadził do kolizji

3 grudnia 2014 15:21:19 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
We wtorek (2 grudnia) pijany międzyrzeczanin spowodował kolizję na ulicy Wyszyńskiego.

 

Około godz. 15 jadący drogą podporządkowaną kierowca Opla Omegi wymusił pierwszeństwo na samochodzie marki BMW, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Przybyli na miejsce policjanci zbadali stan trzeźwości 32-letniego mieszkańca Międzyrzeca, który był sprawcą kolizji. Okazało się, że mężczyzna ma w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. „Kierowca” nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami.

Drugiego grudnia na drogach powiatu bialskiego policjanci zanotowali siedem kolizji oraz dwa wypadki drogowe, w których obrażenia odniosły dwie osoby. Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców.

W godzinach przedpołudniowych kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra, 18-letni mieszkaniec gminy Łomazy, jadąc drogą krajową nr 2 od strony Terespola i skręcając w lewo w ulicę Brzeską, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej Skodzie, którym kierował 56-latek z Białej Podlaskiej. W wyniku zderzenia samochodów 54-letnia pasażerka Skody ze złamaną ręką i stłuczeniami została przewieziona do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

W kolejnym wypadku ucierpiał pieszy. 68-letni bialczanin został potrącony przez kierującą Volkswagenem 30-letnia kobietę. Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami oraz złamanym obojczykiem został hospitalizowany w bialskim szpitalu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (8 lutego 2015 12:01:55) jak mozna nazwac ulice ``kaczynskiego`` zalosne... autor: on
    (4 grudnia 2014 16:23:37) pomyłka To nie Wyszyńskiego tylko skrzyżowanie na Kaczyńskiego. Kolejny raz w tym roku. autor: Gonia
    logo male