YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Nietrzeźwy kierowca wiózł dziecko na korepetycje

14 stycznia 2019 13:53:25 | autor: Redakcja
W Tłuśćcu policjanci z drogówki zatrzymali 40-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego za przekroczenie dozwolonej prędkości. Mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Ponadto był nietrzeźwy i w takim stanie przewoził córkę.

Nietrzeźwy kierowca wiózł dziecko na korepetycje (fot. KMP w Białej Podlaskiej)

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (11 stycznia) około godziny 16 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Tłuściec. Policjanci drogówki, którzy tego dnia pełnili służbę radiowozem nieoznakowanym zaopatrzonym w videorejestrator, zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena. Mężczyzna przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 31km/h.

Mundurowi szybko ustalili, że nie jest to jedyne przewinienie na koncie kierowcy. W trakcie kontroli wyczuli od niego woń spożytego alkoholu. Urządzenie wykazało ponad pół promila alkoholu w jego organizmie. W takim stanie mężczyzna przewoził pasażera. W rozmowie z policjantami tłumaczył, że chciał zawieźć córkę na korepetycje do Siedlec.
Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenia.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male