YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Nietrzeźwy motocyklista z pasażerką

12 maja 2020 13:10:42 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
43-letni międzyrzeczanin z nastoletnią pasażerką trafili do szpitala, po tym jak mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (11 maja), po godz. 18 w miejscowości Sitno. Z wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 43-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego kierując motocyklem marki Kawasaki stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił jednoślad. W chwili zdarzenia mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Na dodatek, w takim stanie przewoził nastoletnią pasażerkę.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafili kierowca i pasażerka, której obrażenia nie okazały się groźne. Mężczyzna odpowiadał będzie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

- Zachowajmy rozwagę siadając za kierownicę. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego! Za kierownicą pojazdu powinniśmy być trzeźwi i wypoczęci – apeluje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Uszkodzony motocykl

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male