Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-1.3°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Nocne spotkanie belfrów

5 października 2023 20:36 | autor: Anna Ostapiuk, UG Międzyrzec Podlaski
I Nocne Spotkanie Belfrów w Gminy Międzyrzec Podlaski w Rudnikach (fot. UG Międzyrzec Podlaski)

Z inicjatywy dyrektor szkoły w Rudnikach Justyny Kołodziejczuk na nocne spotkanie przybyli nauczyciele i wychowawcy szkół oraz przedszkoli z gminy Międzyrzec Podlaski, którzy wspólnie podjęli się analizy nowych metod pracy prowadzących do "odświeżenia" i uatrakcyjnienia procesu edukacji.

I Nocne Spotkanie Belfrów odbyło się 22 września w Publicznej Szkole Podstawowej im. Karola Krysińskiego w Rudnikach i przyświecały mu słowa Arthura Ashego „Rozpocznij tam, gdzie jesteś. Wykorzystaj to, co masz. Zrób to, co możesz.” Uczestnicy spotkania mogli podzielić się własnymi doświadczeniami i refleksjami, a program opracowany przez dyrektor Justynę Kołodziejczuk i jej pracowników pozwolił na szersze poznanie możliwości, jakimi dysponuje każdy belfer gminy Międzyrzec Podlaski.

W programie wydarzenia znalazły się liczne warsztaty. Kierownik referatu oświaty Marta Cybulska-Demczuk poprowadziła "Komunikację interpersonalną", natomiast dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Białej Podlaskiej z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, psycholog i specjalista-mistrz programowania neurolingwistycznego Jadwiga Patkowska mówiła o "Poszukiwaniu wewnętrznego przewodnika". Warsztaty "Emisja głosu w pracy nauczyciela" przeprowadziła muzykolog, muzykoterapeuta, pedagog specjalny, instruktor tańca Anna Jakubiuk, a nad przebiegiem integracyjnej gry korytarzowej „Równe szanse” czuwała koordynator programu „Szkoła otwartości” Centrum Edukacji Obywatelskiej, etnograf, lingwista i prezes Stowarzyszenia „Z Siedzibą w Warszawie” Zuzanna Krzysztofik.

Uczestnicy wzięli udział w grach i zabawach integracyjnych, również na świeżym powietrzu, nie zabrakło też aerobiku, nocnego spaceru po lesie oraz wspólnego ogniska.

REKLAMA
REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny