Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
0.1°C
Kontakt
Region

Nowe pracownie multimedialne dla trzech szkół

24 września 2019 22:23 | autor: Anna Ostapiuk
fot. OSE Ogólnopolska Sieć Edukacyjna

W konkursie #OSEWyzwanie ogłoszonym przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną laureatami zostały trzy szkoły z naszego regionu. Nagrodą w konkursie są mobilne pracownie multimedialne.

W konkursie #OSEWyzwanie wzięło udział 1606 szkół z całej Polski, w tym najliczniej z województwa lubelskiego (56) i mazowieckiego. Wśród laureatów wyłoniono trzy szkoły z naszego regionu:

1. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W KOŻUSZKACH
2. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W TŁUŚĆCU
3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPORTOWYMI IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W MIĘDZYRZECU PODLASKIM

W każdej ze szkół powstanie nowa mobilna pracownia multimedialna, dzięki której będzie można prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych. Nagrody przyznane w konkursie #OSEWyzwanie będą przekazywane do szkół w bieżącym roku szkolnym 2019/20.

REKLAMA

Udział w konkursie mogły wziąć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła mogła przysłać przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny