YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

O problemach z mową - Europejski Dzień Logopedy

19 lutego 2021 09:18:47 | autor: Justyna Madan
To bardzo ważne aby nie zwlekać jeśli dziecko ma zaburzenia mowy. Aby edukować, informować i poszerzać wiedzę na ten temat, 6 marca w we wszystkich krajach Unii Europejskiej obchodzony jest Dzień Logopedy. W Polsce jest to Dzień Bezpłatnej Diagnozy Logopedycznej. Spotkanie ze specjalistą odbędzie się również w Międzyrzecu Podlaskim.

Celem akcji jest ułatwienie osobom z zaburzeniami mowy dostępu do profesjonalnej diagnozy i rzetelnej konsultacji logopedycznej. Akcja adresowana jest do wszystkich osób pragnących zadbać o prawidłowy rozwój mowy dziecka.

Spotkania z logopedami odbędą się w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białej Podlaskiej, Międzyrzecu Podlaskim, Terespolu oraz Wisznicach.

Spotkania w Międzyrzecu odbędą się w filii poradni przy ulicy Czystej 11, rejestracja odbywa się pod numerem telefonu 691419531, w godzinach 8.00- 15.30. Bezpłatne konsultacje odbędą się w sobotę, 6 marca, w godzinach 9.00- 13.00.

Logopedzi uczestniczący w akcji: mgr Agnieszka Mincewicz, mgr Iwona Kędzierska, mgr Aneta Kuszneruk, mgr Małgorzata Krzemionka, mgr Małgorzata Świderska- Poniatowska.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male