Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
11°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Oddaj głos na zadanie nr 6 – plac zabaw przy ul. Brzeskiej w Międzyrzecu Podl.

7 września 2021 12:23 | autor: Tekst sponsorowany

Osiedle domków jednorodzinnych przy ul. Brzeskiej w Międzyrzecu Podlaskim ma już przeszło 40 lat. Włodarz oraz wieloletni radni zapomnieli o dzieciach i młodzieży, którzy to przez ten okres zmuszeni są do zabawy i integracji na ulicach osiedla domków jednorodzinnych.

W roku 2020, w ramach budżetu obywatelskiego zgłosiliśmy projekt budowy placu zabaw przy Pogotowiu Wodociągowym. Nie udało się. Przegraliśmy z budową parkingu przy cmentarzu komunalnym przy ul. Warszawskiej. Liczymy, że w tej części miasta tym razem uda się stworzyć miejsce dla najmłodszych. Mamy świadomość, iż w każdej części miasta jest coś do zrobienia. Jednakże w przeciwieństwie do mieszkańców innych części miasta tj, Balladyny, Partyzantów, czy centrum, nasze dzieci nie mają miejsca gdzie spędzać wolny czas, gdzie pobawić się i spędzić czas z rówieśnikami.  Zabawa na ulicy nie jest właściwym miejscem. W pobliżu nie ma boiska, placu zabaw, skateparku czy innego tego typu miejsca. Zachęcamy do oddania głosu na zadanie nr 6. Każdy głos ma znaczenie. Na projekt może głosować każdy mieszkaniec miasta. Dorosły, jak i niepełnoletni. Każdy głos jest ważny. Wspólnie stwórzmy naszym dzieciom odrobinę radości.

REKLAMA

Głosowanie jest dziecinnie proste i składa się z trzech kroków.

Kliknij na poniższy link. Wybierz INWESTYCYJNE/REMONTOWE. Następnie po lewej stronie odhacz okienko zatytułowane „wybierz” przy zadaniu nr 6. Wówczas administrator zachęci cię do oddania głosu na „zadanie społeczne”. Ta część głosowania nie jest obowiązkowa. Odhacz zadanie lub naciśnij DALEJ.   Wypełnij wolne pola i naciśnij „DALEJ”.  I już. Dziękujemy.

https://miedzyrzec.budzet-obywatelski.org/glosowanie

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (9 września 2021 02:56)
  Mieszkaniec grabowej,to mo że świniarnia??
  autor: gość

  (8 września 2021 23:29)
  Grabowa długa. Postawią przy staroście...
  autor: gość

  (8 września 2021 19:46)
  NIE dla placu zabaw przy grabowej.
  autor: mieszkaniec grabowej

  (8 września 2021 07:53)
  Dla radnego, najważniejsza jest kasa i pierdzenie w stołek, podczas sesji i komisji.
  autor: Gość

  (7 września 2021 22:37)
  A cóż ważniejszego dla radnego danego rejonu może być, od boiska dla dzieci, chodnika czy ulicy? Część ulic i chodników pochodzi z naszych składek - no ale to stare czasy. W okolicy nie ma miejsca dla dzieci. Przesiadują na przystanku lub biegają po ulicy. Tyle w temacie. Nie ma nic złego w zjeżdżalni czy karuzeli. Cała inwestycja to kilka elementów. inicjatywa ma już 2 lata!
  autor: gość

  (7 września 2021 22:20)
  Dobra strategia
  Proszę sprawdzić ile procent samorząd wydaje z budżetu na edukację. Myślę, że dzieci spędzają burmistrzowi oraz radnym sen z powiek. Ale sprytne ze strony zleceniodawcy, żeby w tekście uderzyć w burmistrza. Nakręci to komentarzy i zainteresuje głosowaniem na konkretny projekt. A potem można się wylansować. "A widzie znów próbowałem, ...ale wyszło jak zawsze". Dobra strategia?
  autor: gość

  (7 września 2021 20:46)
  Do admina info
  "autor: Tekst sponsorowany " - jak ktoś wstydzi się swojego nazwiska to po co taki tekst sponsoruje, po co to publikujecie ??? Toż to na odległość "pachnie" Arkadiuszem J. :)
  autor: gość

  (7 września 2021 20:37)
  sada
  No przecież to tekst sponsorowany. Zapewne przez jakiegoś janusza prawa :D
  autor: sfg

  (7 września 2021 20:03)
  Irytujące pieprzenie, że "Włodarz oraz wieloletni radni zapomnieli o dzieciach i młodzieży". Tak jakby ważniejszych problemów w mieście nie było. Może nie zapomnieli, tylko są pilniejsze sprawy.
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny