Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-1.3°C
Kontakt
Region

Oficerskie awanse międzyrzeckich strażaków

17 listopada 2023 08:54 | autor: redakcja

15 listopada w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczysta strażacka zbiórka z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Była to okazja do uhonorowania wyróżniających się druhów OSP oraz strażaków PSP odznaczeniami państwowymi i resortowymi oraz awansami na wyższe stopnie służbowe.

Odznaczenia państwowe i awanse wręczył wojewoda Lech Sprawka w asyście komendanta wojewódzkiego PSP nadbrygadiera Grzegorza Alinowskiego.

Nadany przez Prezydenta RP srebrny medal za długoletnią służbę otrzymali: asp. Mariusz Bajkowski – dowódca sekcji w JRG Biała Podlaska oraz st. asp. Robert Hukaluk – dowódca sekcji w JRG Międzyrzec Podlaski.

Wśród strażaków awansowanych na wyższe stopnie służbowe, nadane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, znalazło się pięć osób z Komendy Miejskiej PSP w Białej Podlaskiej. Stopień starszego brygadiera otrzymał bryg. Szymon Semeniuk – dowódca JRG Małaszewicze. Na stopień brygadiera awanse otrzymali: mł. bryg. Paweł Jakubowicz – Zastępca Komendanta Miejskiego PSP, mł. bryg. Sylwester Sadowski – Dowódca JRG w Międzyrzecu Podlaskim, mł. bryg. Jarosław Weremko – Zastępca dowódcy JRG w Małaszewiczach, mł. bryg. Andrzej Wrona – Zastępca dowódcy JRG w Międzyrzecu Podlaskim oraz mł. bryg. Sebastian Wrzosek – Zastępca dowódcy JRG w Białej Podlaskiej. (fot. KW PSP Lublin)

REKLAMA
REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny