YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Okularium już od 27 lat dba o wasz wzrok!

10 stycznia 2018 16:19:01 | autor: Tekst sponsorowany
Na pewno dobrze znacie salon optyczny Okularium, jaki znajduje się w naszym mieście od kilku lat. Ale czy wiecie, że pierwsze salony sieci powstały aż 27 lat temu??? Jest to firma z naprawdę dużymi tradycjami. Okularium już od 27 lat zapewnia nam profesjonalną obsługę oraz zaangażowanie w jak najlepszym doborze idealnych dla nas okularów. Doradcy Klienta mają zatem ogromne doświadczenie w sprzedaży każdego rodzaju soczewek okularowych i opraw. Okularium zapewnia największy wybór opraw w mieście – w Międzyrzecu Podlaskim w sprzedaży znajdują się oprawy marek Oxys, RayBan, Vogue, Cotton Club, H1N1, Emporio Armani, Tommy Hilfiger.

Okularium, to nie tylko salon w Międzyrzecu Podlaskim – to polska sieć 25 salonów zlokalizowanych na terenie aż 4 województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Okularium to także gabinety optometryczne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i doświadczeni specjaliści korekcji wad wzroku oraz aplikacji soczewek kontaktowych.

Z okazji 27 urodzin Okularium salon optyczny w Międzyrzecu Podlaskim zaprasza wszystkich do skorzystania z bezpłatnego badania wzroku (na hasło URODZINY OKULARIUM). W salonie przekonasz się także, że Okularium nigdy nie zapomina o swoich klientach i zawsze ma w zanadrzu atrakcyjną ofertę na zakup okularów. Od Doradców Klienta w salonie w Międzyrzecu Podlaskim dowiedzieliśmy się, na czym polega urodzinowa oferta. Tylko teraz każdy, kto zdecyduje się na zakup okularów progresywnych, druga parę szkieł progresywnych lub do czytania i pracy w pomieszczeniach może otrzymać w prezencie. Natomiast klienci, którzy zdecydują się na zakup „normalnych” okularów do dali lub do bliży, mogą w prezencie otrzymać okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV tylko za 1 zł. Okularium nie zapomniało także o użytkownikach soczewek kontaktowych – przy zakupie dwóch opakowań soczewek marki I-Oxys, duży płyn (360 ml) do ich pielęgnacji dostaną absolutnie za darmo.

Pamiętajcie, że o wszystkich szczegółach aktualnych promocji poinformują Cię Doradcy Klienta z salonów optycznych Okularium. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów, więc nie czekaj i już dzisiaj zadzwoń lub przyjdź do Okularium w Międzyrzecu Podlaskim i zapisz się na bezpłatne badanie wzroku. Takie oferty nie zdarzają się zbyt często!

W imieniu załogi salonów optycznych Okularium serdecznie zapraszamy!
Okularium                   
ul. Jana Pawła II 6                   
21-560 Międzyrzec Podlaski                   
Tel. (83) 371 71 71               

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/
 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male