YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Opowie jak biegać po górach

24 października 2016 17:07:06 | autor: redakcja
Ultramaratończyk Łukasz Zdanowski będzie pierwszym gościem rozpoczynającego się w Międzyrzecu Podlaskim cyklu spotkań podróżniczych. Organizuje go firma VITO.

Międzyrzec Podlaski przyłączył się do projektu realizowanego przez firmę VITO, która w przyszłym roku rozpoczyna w naszym mieście budowę zakładu stolarki budowlanej. Projekt nazywa się Vito ExTrEAM i jest cyklem spotkań podróżniczych, które już od ponad roku odbywają się w Siedlcach i Łosicach.

Organizatorzy zapraszają na nie ludzi otwartych, mających marzenia, żyjących z pasją. 28 października w Międzyrzecu Podlaskim gościem będzie siedlczanin, sportowiec i podróżnik - Łukasz Zdanowski. To ultramaratończyk, który bardzo często biega po górach, zdobywając między innymi najwyższe szczyty Ziemi, np. Mont Blanc. Niedawno zajął drugie miejsce na Baikal Ice Maraton 2016, podczas którego przebiegł w niezwykle wymagających warunkach 42 km po zamarzniętej tafli jeziora Bajkał. Łukasz opowie o swojej recepcie na biegowy sukces, przygotowaniach i tym jak można przebiec 100 km po górach.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej MOK przy ul. Warszawskiej 37. Początek o godz. 18.00.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male