Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
7.8°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

OSP Krzewica najlepsza w powiecie

20 czerwca 2022 20:56 | autor: Anna Ostapiuk
Drużyny męska i kobieca OSP Krzewica będą reprezentowały Powiat Bialski na zawodach wojewódzkich (fot. UG Międzyrzec Podlaski)

W rozegranych 19 czerwca w Konstantynowie Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych OSP najlepszy wynik osiągnęły jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzewicy, zarówno drużyna męska jak i kobieca i to one będą reprezentowały Powiat Bialski na etapie wojewódzkim.

Gmina Międzyrzec Podlaski ma kolejny powód do dumy, ponieważ to dwie drużyny OSP z jej terenu okazały się najsprawniejsze osiągając pierwsze miejsca na podium Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP w Konstantynowie. Chodzi oczywiście o druhów i druhny z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzewicy, którzy zdobyli pierwsze miejsca, zarówno w rywalizacji drużyn męskich, jak i kobiecych.

OSP Krzewica - mężczyźni
sztafeta 58 s
bojówka 39 s
OSP Krzewica - kobiety
sztafeta 69 s
bojówka 46 s

Do zawodów przystąpiły 24 drużyny z terenu powiatu bialskiego, w tym osiem formacji kobiecych, które rywalizowały w dwóch konkurencjach: sztafeta z przeszkodami i bojówka. Najlepszy łączny czas uzyskały obie drużyny z Krzewicy, uzyskując tym samym możliwość reprezentowania naszego powiatu podczas etapu wojewódzkiego.

Warto dodać, że w rywalizacji kobiet, ustępując miejsca na podium druhnom z OSP Krzewica, Chotyłów i Sławacinek Stary, na czwartej pozycji uplasowała się OSP Dołha. Wśród drużyn męskich najlepsze okazały się jednostki OSP Krzewica, Kodeń i Horodyszcze.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny