0.7°C

Ostre strzelanie na Huraganie

29 sierpnia 2019 16:54 | autor: redakcja

W 4. kolejce rozgrywek piłkarskiej IV Ligi Huragan Międzyrzec pokonał Huczwę Tyszowce aż 7:0. Nasz zespół odzyskał fotel lidera.

Huragan był w tym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym. Już w 12 minucie bramkarza rywali pokonał Igor Paczuski, a przed przerwą sztuka ta udała się również Adamowi Wiraszce i Pawłowi Radziszewskiemu. Kibiców szczególnie zachwyciło uderzenie z dystansu ostatniego z wymienionych. W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się Kacper Grochowski, Kacper Chudowolski oraz dwukrotnie Patryk Pakuła.

W spotkaniu z Huczwą na boisku od pierwszej minuty pojawiło się kilku graczy, którzy w dotychczasowych spotkaniach zagrali w mniejszym wymiarze czasowym. To istotne, bo już w sobotę  zespół Damiana Panka czeka bardzo trudne spotkanie w Lubartowie. Miejscowy Lewart jest uważany za jednego z głównych kandydatów do awansu. Ponadto gospodarze zapewne wyjdą na murawę podrażnieni bezbramkowym wynikiem spotkania ze Spartą Rejowiec Fabryczny. Lewart nie wykorzystał w tym meczu dwóch rzutów karnych. Bramkarz Sparty obie jedenastki obronił. Potknięcie piłkarzy z Lubartowa wykorzystał Huragan, odzyskując fotel lidera IV Ligi Lubelskiej.

Spotkanie Lewart – Huragan odbędzie się w sobotę (31 sierpnia). Początek o godz. 16.

Huragan Międzyrzec – Huczwa Tyszowce 7:0 (3:0)
Bramki: Igor Paczuski 12, Adam Wiraszka 30, Paweł Radziszewski 42, Kacper Grochowski 46, Patryk Pakuła 62 i 86, Kacper Chudowolski 71
Huragan: Bierdziński - Grochowski, Olszewski, Panasiuk, Weręgowski (50' Korgol), Wiraszka (60' Chudowolski), Całka, B. Tkaczuk (80' H. Łukanowski), Radziszewski (60' Gromysz), Paczuski, Waniowski (15' Pakuła)