Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
11°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

"Pamięć w nas trwa" - zaproszenie

8 września 2021 22:34 | autor: Anna Ostapiuk

Wójt gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztof Adamowicz zaprasza na uroczystość upamiętniającą Oddziały Batalionów Chłopskich w Tłuśćcu pod hasłem "Pamięć w nas trwa".

Wydarzenie rozpocznie się 12 września o godz. 15:00 mszą świętą w intencji poległych, zamordowanych i zmarłych żołnierzy Batalionów Chłopskich i ich rodzin.

Podczas spotkania zostaną złożone kwiaty pod pomnikiem, następnie odbędzie się wieczornica poświęcona pamięci żołnierzy.

Uroczystość będzie miała miejsce w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Tłuśćcu.

REKLAMA

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (12 września 2021 11:15)
  Obywatelu miasta, postawa Wasza jest słuszna i ze wszech miar na miejscu!!! Jednakoż sztandar wyprowadzono już 30 lat temu i określenie ,,obywatel,, niektórym kojarzy się niekoniecznie dobrze, tak że może lepiej używajcie innego określenia, np; ,,mieszkaniec,, Pozdrawiam
  autor: gość

  (12 września 2021 06:49)
  Ustawa dezubekizacyjna. Trybunał Konstytucyjny wydał orzeczenie Opracowanie: Adam Zygiel Środa, 16 czerwca (20:30) Przepis tzw. ustawy dezubekizacyjnej, na podstawie którego obniżono renty inwalidzkie byłym funkcjonariuszom służb bezpieczeństwa PRL, jest zgodny z konstytucją - orzekł w środę w pełnym składzie Trybunał Konstytucyjny. Wskazał, że ustawodawca był uprawniony do takiej obniżki. O tym pisałem i nic tu nieprzyzwoitego nie widzę. Jako że PO walczy z tą ustawą ,śmiem twierdzić że gro ich członków to dotyczy, dlatego tak to ująłem.
  autor: gość

  (11 września 2021 23:40)
  Do Admina
  Czy redakcja międzyrzec.info traktuje swoją działalność poważnie, czy to jest po prostu jakaś "targowica",jakaś "podpucha" zbierająca informacje o poglądach komentujących ? Czy prawo prasowe, może już mniejsza o nie,ale czy ludzka wasza przyzwoitość pozwala wam dopuszczać teksty typu: "pisowskie trole", "POUBeckie dodatki", o Skólimowskim już nie wspomnę bo facet jak by "tym żył" to z sądu by nie wychodził, Kot też. Ludzie gdzie jest wasz rozum, ogardy, zrozumienia, Łukaszenka z Putinem zacierają ręce, a z NATO oby nie było tak jak z Francją i Anglią w 1939 roku
  autor: Ja obywatel miasta Międzyrzec Podlaski

  (11 września 2021 21:10)
  Bataliony.chlopskie wspólnie z ak powstrzymały rzez Wołynia i Zamojszczyzny a wtedy narodowe.sily zbrojne nic nie robiły .teraz PiS robi z nich żołnierzy wykletych
  autor: gość

  (11 września 2021 00:51)
  Ukradł POUBeckie dodatki do emerytury, te za pałowanie na dołku.
  autor: gość

  (10 września 2021 20:37)
  Tak? To powiedz dokładnie, co Ci PiS ukradł?
  autor: gosc

  (10 września 2021 19:40)
  Większych oszustów i złodziei jak pisiory to nie było w historii Polski,nawet komuch tyle nie kradli
  autor: gość

  (9 września 2021 16:55)
  Obecnie nie ma Polskiego Stronnictwa Ludowego, jest Polskie Stronnictwo Liberalne, pod przewodnictwem Kosiniak-Kamysza, i reszty tej bandy oszustów.
  autor: Gość

  (9 września 2021 16:00)
  Hmmmm,czy nie wystarczy dbać o miejsca pamięci? Ci ludzie po wyzwoleniu uznali kierowniczą siłę ZSRR i głównie z ich szeregów powstała milicja i UBi wszelaliej maści ORMO na wsiach. To oni umacniali władzę ludową , rozkułaczali właścicieli ziemskich pilnowali obowiązkowych dostaw. Następnie w spokojniejszych czasach utworzono ZSL, przemianowane na PSL. Dlatego może taka pompa ?
  autor: HIHOT

  (9 września 2021 15:17)
  Dziękuje Burmistrzowi Międzyrzeca za uczczenie wybuchu II Wojny Światowej. Zwłaszcza bohaterów miasta, których pomnik znajduje się w centralnym miejscu naszego miasta. jest także mogiła! brawa !!!!! Nie życzę Panu takich hołdów!
  autor: gość

  (9 września 2021 14:59)
  Takie tam
  Wojsko z Białej będzie zaproszone? Jeśli nie, to szkoda.
  autor: Heheszki

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny