YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Pasowanie na Krasnoludka

4 grudnia 2016 12:29:52 | autor: Redakcja / Małgorzata Iwanek
W dniu 22 listopada w Samorządowym Przedszkolu nr 4 odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka najmłodszych dzieci z grupy "Krasnoludki". Otrzymaliśmy relację z tej imprezy.

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Nr 4 (fot. Przedszkole Nr 4)

Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola. Jednocześnie po raz pierwszy wystapiły one przed tak licznie zgromadzoną publicznością. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze.

Po występach przedszkolaków uroczystego pasowania ,,magiczną kredką'' dokonał Grzegorz Kowalczyk – dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 2. Na pamiątkę tej uroczystej chwili dzieci otrzymały dyplomy i słodkie upominki. Po części oficjalnej nastąpiła wspólna zabawa dzieci i rodziców połączona ze słodkim poczęstunkiem.
Wszystkim przedszkolakom gratulacje i życzenia wielu sukcesów w grupie przedszkolnej złożyli: dyrektor Grzegorz Kowalczyk, naczelnik wydziału edukacji, kultury i sportu Andrzej Mironiuk oraz wicedyrektor Renata Tarasiuk.


Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Nr 4


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male