Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Pewne zwycięstwo na inaugurację

3 sierpnia 2020 22:00 | autor: mw

Już w pierwszym wyjazdowym spotkaniu nowego sezonu piłkarze Huraganu Międzyrzec zaostrzyli apetyty swoim kibicom. Pewnie pokonali na wyjeździe Spartę Rejowiec Fabryczny 4:0. W sobotę do Międzyrzeca przyjedzie Lutnia Piszczac.

Już w 14 minucie spotkania w Rejowcu Paweł Radziszewski wywalczył rzut karny, a skutecznym egzekutorem był Alan Olszewski. Zaledwie cztery minuty później po dośrodkowaniu Rafała Korgola celnie głową uderzył Artur Renkowski.

Kolejna bramka padła w 60 minucie po solowej akcji Renkowskiego. Wynik ustalił dwie minuty później Radziszewski.

Nieco nerwowo zrobiło się w końcówce spotkania. W 70 minucie arbiter podyktował rzut karny dla Sparty, jednak doskonale w bramce spisał się Sebastian Czarnecki. Międzyrzeczanie kończyli w dziesiątkę. Patryk Pakuła, który wszedł na boisko w 60 minucie, już w minucie 84 musiał je opuścić z powodu dwóch żółtych kartoników.

Sparta Rejowiec Fabryczny – Huragan Międzyrzec Podlaski 0:4 (0:2)
Bramki: Olszewski 14, Renkowski 18 i 60, Radziszewski 62
Huragan: Czarnecki – Grochowski (68’ Panasiuk), Olszewski, Mirończuk, Komar, Korgol, Kleber (68’ Sz. Łukanowski), Renkowski, H. Łukanowski (60’ Tkaczuk), Radziszewski (83’ Chudowolski), Waniowski (60’ Pakuła)

kolejka 2 - 8-9 sierpnia
Opolanin Opole Lubelskie - Bizon Jeleniec (8 sierpnia, 13:00)
POM Iskra Piotrowice - Włodawianka Włodawa (9 sierpnia, 17:00)
Huragan Międzyrzec Podlaski - Lutnia Piszczac (8 sierpnia, 17:00)
Lublinianka Lublin - Sparta Rejowiec Fabryczny (8 sierpnia, 17:00)
Górnik II Łęczna - Powiślak Końskowola (8 sierpnia, 11:00)
Orlęta Łuków - Start Krasnystaw (8 sierpnia, 13:00)

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (6 sierpnia 2020 09:01)
    To co w końcu z tymi kibicami będą mogli być i dopingować swoją drużynę Huraganu od 8 miesięcy???
    autor: Wierni kibice

(5 sierpnia 2020 15:41)
    Będzie mecz z kibicami, na innych stadionach będą a w Międzyrzecu inaczej.
    autor: Gosc

(5 sierpnia 2020 08:12)
    W całej Polsce mecze grane są z kibicami A tutaj ktoś przesadza z ostrożnością (odpowiedzialnoscia)
    autor: gość

(4 sierpnia 2020 20:53)
    bez publiczności?
    Może w takim razie nagrać piłkarzy kamerką i puścić na internecie...bo dźwigu nie wynajmę...za drogo.
    autor: to dla kogo grają

(4 sierpnia 2020 12:59)
    Ale na innych stadionach, oczywiście z zachowaniem odpowiedniego dystansu, publiczność jest obecna. W Miedzyrzecu obowiązują inne, wewnętrzne przepisy?