YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Piękno 100-letniej wolności

5 listopada 2018 12:00:00 | autor: Adrianna Janusiewicz
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Międzyrzecu Podlaskim zaprasza do wzięcia udziału w miejskim konkursie na najciekawiej udekorowaną klasę z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości pt. „PIĘKNO 100 – LETNIEJ WOLNOŚCI”. Konkurs objęty jest patronatem Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski.

Konkurs na najciekawszą dekorację klasopracowni adresowany jest do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i III klas gimnazjum z Międzyrzeca Podlaskiego, gdzie nagrodą główną będzie 10 lekcji nauki tańca narodowego Polonez z instruktorem tańca, której efekty klasa będzie mogła zaprezentować na miejskich obchodach uroczystości 3 Maja.

Celem konkursu jest m.in. kształtowanie postaw patriotycznych, pogłębienie wiedzy w kontekście polskiej historii, jak również stworzenie uroczystej atmosfery w rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Zgłoszenia klas przyjmowane będą przez SOS-W do dnia 8.11.2018 r. do godziny 12.00, a werdykt zostanie ogłoszony 9.11.2018 r.

Więcej informacji można uzyskać na stronie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim - http://www.sosw-miedzyrzec.pl/aktualnosci/more,4401783
 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male