Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
16.0°C
Kontakt
Region

Pielgrzymi spotkają się w Kąkolewnicy

12 kwietnia 2023 19:01 | autor: redakcja

Przewodnicy Grupy 12 i 13 Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę oraz Proboszcz parafii w Kąkolewnicy serdecznie zapraszają na Pielgrzymkowe Spotkanie Wielkanocne! Zaplanowano je w w niedzielę, 16 kwietnia, w Kąkolewnicy!

Pątnicy, pielgrzymi duchowi i wszyscy przyjaciele Podlaskiej Pielgrzymki spotkają się o godz. 12 na Mszy świętej w kościele w Kąkolewnicy. Następnie po godz. 13 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kąkolewnicy odbędzie się tradycyjnie spotkanie wielkanocne.

- Jezus pokazuje nam, że każdą porażkę można przekuć w sukces. Pielgrzymi wiedzą jak często zdarzają się i porażki i upadki na pątniczym szlaku, bo brakuje sił, bo ogarnia nas niemoc, bo po prostu nie dajemy rady... Ale Zmartwychwstały Jezus zwyciężył, a tą siłę i moc mamy czerpać od Niego... Spotkanie wielkanocne jest okazją, by tego właśnie wszystkim pielgrzymom życzyć. Aby codzienna służba, praca i życie rodzinne, były pasmem codziennych sukcesów, a stanie się to ze Zmartwychwstałym! Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie! To także nasza okazja do integracji i zawiązywania rodziny pielgrzymkowej, która już w sierpniu wyruszy na pątniczy szlak – zachęca do udziału w spotkaniu ks. Leszek Mućka.

W tym roku pielgrzymi z dekanatu łosickiego i międzyrzeckiego wyruszą na Jasną Górę jako grupa 10. Kolorem grupy będzie biały.

REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny