Piłkarze trenują przed pucharem

5 sierpnia 2013 20:53 | autor: Red.
Udany sparing Huraganu z drużyną Zryw Kożuszki

W drugim letnim sparingu Huragan Międzyrzec pokonał Zryw Kożuszki 3:1.

W niedzielne popołudnie seniorzy i juniorzy starsi Huraganu zmierzyli się ze Zrywem Kożuszki – mistrzem Piłkarskiej Ligi Gminy Międzyrzec. Pomimo upalnej pogody piłkarzom obu zespołów nie brakowało chęci do gry. W pierwszej połowie do bramki gości dwukrotnie trafił Łukasz Bartoszuk, a asysty zaliczyli Kamil Bogucki i Gabriel Urbaniuk. W 53 minucie na 3:0 podwyższył Łukasz Kowalczyk, zawodnik, który wcześniej grał w Granicy Terespol, a ostatnio w Sworach. Goście honorową bramkę strzelili w 68 minucie.

- Do momentu, gdy na boisku przebywali seniorzy mieliśmy przewagę, w drugiej połowie po wejściu juniorów gra się trochę wyrównała. Mogliśmy wygrać wyżej, bo sytuacji było sporo, zawodziła jednak skuteczność. Poza tym piłkarze Zrywu zagrali bardzo ambitnie, zmusili nas do wysiłku – opowiada trener Jacek Syryjczyk.

W Huraganie po dłuższej przerwie spowodowanej wyjazdem do Anglii, zagrał Bartłomiej Chilimoniuk. Na boisku pojawił się także Krzysztof Kondraciuk, w minionym sezonie zawodnik Kosy Konstancin.

- Jeżeli tym zawodnikom uda się znaleźć na miejscu pracę, to jesienią będą do dyspozycji – informuje trener Syryjczyk.

Już w najbliższą niedzielę (11 sierpnia), Huragan zagra z Unią Żabików w pierwszej rundzie Pucharu Polski. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16 na stadionie przy ulicy Pszennej.

Huragan Międzyrzec – Zryw Kożuszki 3:1 (2:0)

Bramki dla Huraganu: Bartoszuk 21 i 32, Kowalczyk 53

Skład Huraganu do 56 minuty: Nowak - Węgrzyniak, Lecyk (46' Olszewski), Łobejko (46' Skrodziuk), Kondraciuk - Bartoszuk, Kwaśniewski R., Chilimoniuk, Kowalczyk - Rostek A. (30' Urbaniuk), Bogucki. Od 57 minuty: Jóźwik (74' Nowosz P.) - Szostkiewicz, Olszewski, Skrodziuk, Tkaczuk - Wójcik, Grabowski, Korgol, Bogucki (75' Kondraciuk) - Kociszewski K.,  Kociszewski P.