YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Pilnujcie rowerów

9 sierpnia 2018 19:30:33 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Sezon rowerowy w pełni, więc złodzieje także zainteresowali się tymi pojazdami.

19 lipca nieznany sprawca dostał się do piwnicy jednego z bloków na ulicy Brzeskiej, skąd ukradł dwa rowery marki Merida i Grand. Poszkodowany mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego straty oszacował na około 800 złotych.

Do kradzieży doszło również 6 sierpnia przed jednym ze sklepów na ulicy Warszawskiej. Nieznany sprawca odjechał pozostawionym przed sklepem bez zabezpieczeń rowerem marki KROSS o wartości 1000 zł. Pojazd należał do mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

Rowery padają łupem złodziei również w Białej Podlaskiej. Miejscowi policjanci zatrzymali dwie osoby odpowiedzialne za ich kradzież, w tym mieszkankę gminy Międzyrzec Podlaski. Głównym sprawcą był w tym przypadku 22-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna ukradł dwa rowery marki Kross pozostawione bez zabezpieczenia na klatkach schodowych. Policjanci ustalili gdzie znajdują się jednoślady, które złodziej zdążył już sprzedać i odzyskali je. 22-latek oraz jego znajoma 24-letnia mieszkanka gminy Miedzyrzec usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z kodeksem karnym popełnione przestępstwa zagrożone są karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (10 sierpnia 2018 20:55:33) 5 lat to moze za duzo za nasze podatki, ale dla przykladu dac rok autor: tK
    logo male