Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
29.4°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Piłsudski na plakatach

14 listopada 2018 10:12 | autor: redakcja

"Marszałek Józef Piłsudski na afiszach i plakatach" – taki tytuł nosi wystawa, która będzie prezentowana w międzyrzeckiej Galerii ES do końca listopada. Eksponaty pochodzą z prywatnych zbiorów Szczepana Kalinowskiego – wiceprezesa Towarzystwa Przyjaciół Nauk. Otwarcie wystawy odbędzie się w środę (14 listopada) o godz. 17. Wydarzenie jest organizowane w ramach miejskich obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i 100. Rocznicy "Krwawych Dni Międzyrzeca".

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (22 listopada 2018 16:48)
  Megalomania Pana Wiceprezesa TPN sięga zenitu.
  autor: gość

  (15 listopada 2018 18:33)
  Wezmą - będzie wojsko, harcerze oraz ich rodzice. Naszym władzom maszerowanie po ulicy i składanie kwiatów jeszcze wychodzi. Cała reszta... to..
  autor: gość

  (15 listopada 2018 18:12)
  Brawa za kolejną propozycję świętowania Niepodległości Polski. W uroczystości otwarcia wystawy NIE BRALI udziału nasi notable, ani Burmistrz, ani Zastępca, ani Sekretarz, ani odpowiedzialny za organizację spotkań Naczelnik Wydz. Oświaty Sportu Kultury i Promocji. Przyszło "aż " pięć/ tak tak/ pięć osób. WSTYD I ŻENADA. Notable wygrali wybory i reszta juz ich nie interesuje. Ciekawe czy wezmą udział w dniu 16.listopada.???
  autor: Monster

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny