Zawody odbyły się18 listopada w międzyrzeckiej pływalni. W wyścigach sztafet triumfowali uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej nr 3.
Sztafeta dziewcząt 6x25m
I miejsce - SP3 Międzyrzec Podlaski (opiekun Wojciech Lubański) 1:47:01
II miejsce - SP 1 Międzyrzec Podlaski (opiekun Ireneusz Matejuk/Agata Wawryniuk) 2:03:18
Sztafeta chłopców 6x25m
I miejsce - SP3 Międzyrzec Podlaski (opiekun Wojciech Lubański) 1:23:71
II miejsce - SP2 Międzyrzec Podlaski (opiekun Andrzej Kobyłka)2:20:25
W wyścigach indywidualnych wyniki wyglądały następująco:
Dziewczęta - 50m stylem dowolnym
1. Marcelina Wnukowicz (SP1 Międzyrzec Podlaski) 34:78
2. Daria Koleśnicka (SP3 Międzyrzec Podlaski) 37:69
3. Patrycja Chwedoruk (SP Cicibór Duży) 37:70
4. Ada Zasadzińska (SP3 Międzyrzec Podlaski) 43:71
Dziewczęta - 50m stylem grzbietowym
1. Aleksandra Oklińska (SP3 Międzyrzec Podlaski) 39:65
2. Lena Andrzejewicz (SP3 Międzyrzec Podlaski) 45:26
3. Wiktoria Byczuk (SP1 Międzyrzec Podlaski) 47:12
4. Natalia Gaja (SP2 Międzyrzec Podlaski) 56:77
Dziewczęta - 50m stylem klasycznym
1. Daria Myszka (SP3 Międzyrzec Podlaski) 0:46:26
2 Olena Babicz (SP3 Międzyrzec Podlaski) 0:51:37
3. Maja Żurawska (SP3 Międzyrzec Podlaski) 0:52:71
4. Weronika Lecyk (SP2 Międzyrzec Podlaski) 1:14:21
Dziewczęta - 50m stylem motylkowym
1. Adrianna Antończuk (SP3 Międzyrzec Podlaski) 50:14
Chłopcy - 50m stylem dowolnym
1. Filip Pocztarski (SP3 Międzyrzec Podlaski) 25:23
2. Cezar Cap (SP3 Międzyrzec Podlaski) 26:33
3. Stanisław Wójcik (SP2 Międzyrzec Podlaski) 44:71
4. Maciej Kijaczuk (SP3 Międzyrzec Podlaski) 44:90
Chłopcy - 50m stylem grzbietowym
1. Wiktor Mironiuk (SP3 Międzyrzec Podlaski) 0:30:81
2. Maciej Rak (SP2 Międzyrzec Podlaski) 1:02:56
Chłopcy - 50m stylem klasycznym
1. Jakub Chalimoniuk (SP3 Międzyrzec Podlaski) 41:64
2. Karol Pietruczenko(SP3 Międzyrzec Podlaski) 45:64
3. Piotr Muszyński (SP2 Międzyrzec Podlaski) 58:35
Chłopcy - 50m stylem motylkowym
1. Jakub Oleksiuk (SP3 Międzyrzec Podlaski) 46:24
Do finału rejonowego zakwalifikowały się sztafety dziewcząt i chłopców z międzyrzeckiej „Trójki” oraz zdobywcy miejsc 1-3 w wyścigach indywidualnych. Zawody odbędą się 29 listopada na pływalni „Oceanik”.
«Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»
Copyright 2020 © Międzyrzec.info
Lokalny portal informacyjny