10.0°C
gmina Międzyrzec Podlaski

Po ciężkiej walce zdobyli Twierdzę

5 września 2016 21:52 | autor: redakcja

Piłkarze Krzny Rzeczyca odnieśli pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach klasy B. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w doliczonym czasie gry Szymon Lewczuk.

Mecz dobrze się ułożył dla zespołu z gminy Międzyrzec. W 29 minucie bramkarza Twierdzy Kobylany pokonał Mateusz Kot i pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:0. W 56 minucie na 2:0 podwyższył Krzysztof Krzymowski. Zaledwie minutę później rywale zdobyli bramkę kontaktową, a w 66 minucie doprowadzili do wyrównania. Trzy punkty dla Krzny uratował Szymon Lewczuk, który już w dolicznym czasie gry strzałem z około 16-17 metrów pokonał bramkarza rywali.

- Mecz był bardzo trudny, bo graliśmy z silnym rywalem. W zespole Twierdzy grają piłkarze Granicy Terespol. Dlatego bardzo się cieszymy z tych trzech punktów – komentował Łukasz Łosicki, prezes klubu z Rzeczycy.

Krzna Rzeczyca - Twierdza Kobylany 3:2 (1:0)

Bramki dla Krzny: Mateusz Kot 29, Krzysztof Krzymowski 56, Szymon Lewczuk 91

Krzna: Michał Stefaniuk – Grzegorz Woliński, Przemysław Hawryluk, Damian Leszczuk, Bartłomiej Maksymowicz, Szymon Lewczuk, Karol Lecyk, Krzysztof Krzymowski (81' Dominik Zalewski), Grzegorz Szostkiewicz (70' Paweł Siejko), Cezary Brodawka (56' Krystian Woliński), Mateusz Kot