Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
22.4°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Po kłótni z mężem podpaliła gospodarstwo

16 maja 2023 10:19 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska

Policjanci zatrzymali 47-latkę, która w nocy po kłótni z mężem oblała łatwopalną cieczą trzy budynki gospodarcze, a później podpaliła. Pożar miał miejsce w piątek wieczorem w Rudnikach.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 22. Dyżurny międzyrzeckiego komisariatu odebrał zgłoszenie o pożarze w Rudnikach. Równocześnie paliły się trzy budynki gospodarcze wypełnione składowanym zbożem i sprzętem rolniczym. Na posesji oraz w bezpośrednim sąsiedztwie znajdowały się zabudowania mieszkalne, w których przebywało wiele osób. Niestety, pomimo przeprowadzonej przez strażaków akcji gaśniczej, podpalonych zabudowań nie udało się uratować.

Już wstępne czynności policji wskazywały jednoznacznie, że doszło do świadomego podpalenia. Z relacji zawiadamiającego wynikało, że krótko przed pojawieniem się ognia, pokłócił się z byłą żoną, która w złości opuściła dom.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 47-latka paliwem do kosiarki oblała budynki, podpaliła je i uciekła. Policjanci odnaleźli kobietę, która nawet nie kryła agresji wobec byłego męża i dzieci. Osadzono ją w policyjnym areszcie.

Kobieta wczoraj została doprowadzona do prokuratury. Usłyszała zarzut sprowadzenia zdarzenia pożaru, zagrażającego zdrowiu wielu osób lub mieniu w wielkich rozmiarach. Wstępne straty szacowane są na około 300 tysięcy złotych.

- Dziś policjanci doprowadzą 47-latkę do Sądu, który zadecyduje o jej dalszym losie. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności – poinformowała podinspektor Beata Miszczuk.

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (27 maja 2023 01:43)
  .
  Znęcał się fizycznie i psychologii
  autor: Gosc

  (26 maja 2023 22:13)
  I tak najprawdopodobniej było. Poszła na całość.
  autor: gość

  (26 maja 2023 20:23)
  Nie wiem ,nie znam, ale jak zdesperowana musiała być ta kobieta że posunęła się do takiego czynu. To zapewne nie ot taka kłótna, myślę że raczej w swojej bezsilności, było jej obojętne co będzie dalej i wymierzyła karę za podłość jej wyrządzoną?
  autor: gość

  (20 maja 2023 05:47)
  Eeeee, to światła młodzieżówka PO .
  autor: gość

  (19 maja 2023 21:49)
  POdaj dalej
  ale nie jesteśmy na kolanach , wiadomo komu .
  autor: x

  (19 maja 2023 20:14)
  Podlaski folklor,typowe odzywki elektoratu pisiorow jesteśmy w Europie ale głęboko wschodniej a naprawdę dzięki rządzącym na bialorusi
  autor: gość

  (18 maja 2023 16:23)
  G
  Ojciec usuwa ciążę nieletniej córce a marka podpala gospodarstwo
  autor: Gosv

  (16 maja 2023 16:09)
  Bo to zła kobita była...
  autor: gość

  (16 maja 2023 15:43)
  Jakaś ognista baba , zapewnie nie zdołał jej ugasić swoją sikawką?
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny