YouTube Facebook fotogalerie
miasto Międzyrzec Podlaski

Po meczu rewanżowym, jeszcze dwa spotkania

22 grudnia 2020 08:53:41 | autor: Justyna Madan
Na hali ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim odbył się rewanżowy mecz Trójki Międzyrzec Podlaski z UKS Jagiellończyk Biała Podlaska. Nasze siatkarki przgrały 0:3.

UKS Jagiellończyk Biała Podlaska vs UKS Trójka Międzyrzec Podlaski (fot. UKS Trójka)

- Rewanżowy mecz juniorek Trójki z Jagiellończykiem Biała Podlaska 20 grudnia odbył się na hali ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. Przypomnę że w pierwsze spotkanie w Białej Podlaskiej przegraliśmy z Jagiellończkiem 0:3 - informuje Wojciech Więckowski, trener siatkarek.

Zaległą kolejkę Juniorek z 6 grudnia rozegrano w niedzielę, 20 grudnia. Trójka Międzyrzec Podlaski – UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 0:3 (19:25, 16:25, 10:25). Najlepsza z Międzyrzeca: Natalia Łosicka.

Skład wyjściowy międzyrzeckich juniorek: nr 2 – Izabela Chmielewska (przyjmująca), nr 6 – Zuzanna Mróz (atakująca), nr 7 – Julia Hryciuk (środkowa), nr 8 – Julia Węgrzyniak (rozgrywająca), nr 13 – Łucja Niestoruk (przyjmująca – kapitan), nr 14 – Natalia Łosicka (środkowa), oraz Aleksandra Szabaciuk (18), Gabriela Szczypińska (19),  Maria Stefaniuk (13), trener – Wojciech Więckowski.

- Drużyna bardzo chciała zagrać dobry mecz i to się udało. Jestem zadowolony z postawy dziewcząt, ponieważ przeciwnik był bardzo mocny. Rozegraliśmy także dwa spotkania z Szóstką Biała Podlaska zakończone porażką 1:3 w Białej Podlaskiej oraz 0:3 w Międzyrzecu - dodaje Wojciech Więckowski. - Przypomnę że w wyniku kwarantanny nieobecna była nasza najlepsza zawodniczka Natalia Łosicka. Trzonem naszego zespołu są młodsze o rok juniorki a skład uzupełniamy w potrzebie młodszymi młodziczkami z rocznika 2007.

Do końca rundy zasadniczej sezonu 2020/2021 pozostały dwa spotkania: pierwszy wyjazdowy w niedzielę, 3 stycznia 2021r. do Salos Lublin, drugi na własnym parkiecie w sobotę, 9 stycznia w Międzyrzecu Podlaskim z Salosem.

UKS Jagiellończyk Biała Podlaska vs UKS Trójka Międzyrzec Podlaski (fot.UKS Trójka)

 

 
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (22 grudnia 2020 13:31:42) SALOS PRZYGOTOWANIEM DO MECZÓW Z LUBLINIANKAMI BĘDZIE TURNIEJ SIATKÓWKI SZÓSTEK 6x6 w międzyrzeckiej hali TRÓJKI 02 STYCZNIA 2021 W SOBOTĘ o godz. 11.00. autor: W LUBLINIE
    logo male