YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Po służbie zatrzymali złodzieja

23 listopada 2019 19:27:46 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Dwaj policjanci z międzyrzeckiego komisariatu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież samochodu.

Odzyskany samochód (fot. KP Międzyrzec Podlaski)

21 listopada przed południem do Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim zgłosił się mieszkaniec powiatu siedleckiego. Mężczyzna oświadczył, że nieznany sprawca ukradł należącego do niego Matiza. Do zdarzenia doszło na terenie miasta. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że auto pozostawił na parkingu, a sam poszedł do sklepu. Wrócił z częścią zakupów, aby schować je do bagażnika. Prawdopodobnie wtedy w zamku pozostawił kluczyk. W czasie gdy drugi raz udał się do sklepu samochód zniknął.

Pokrzywdzony kradzież zgłosił funkcjonariuszom. Sprawą zajęli się policjanci wydziału kryminalnego międzyrzeckiego komisariatu. Jeden z nich wracając po służbie do domu, na drodze krajowej nr 2 zauważył skradzionego matiza. Natychmiast poinformował o tym dyżurnego komisariatu i zawrócił śledząc skradziony pojazdem. Zatrzymał go na ulicy Kasztanowej, w miejscu gdzie mógł bezpiecznie wykonać manewr na drodze.

W zatrzymaniu miał również udział drugi funkcjonariusz będący po służbie, który w szeregach Policji pracuje dopiero od 7 listopada tego roku. On również zauważył skradziony samochód i zablokował Matiza, tak by siedzący za kierownicą mężczyzna nie mógł odjechać.

Skradzionym autem kierował 18-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyznę zatrzymano zatrzymano w policyjnym areszcie. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (24 listopada 2019 21:12:01) Brawo złapali największego przestępce w mieście... autor: gość
  (24 listopada 2019 12:56:48) jak kraść to miliony, a tu 5 lat za matiza... autor: thekiller
  (24 listopada 2019 08:37:49) Hahaha Pijaństwo, złodziejstwo, wyzysk i układy. Witamy w Międzyrzecu, Polsce C. autor: GRD
  (24 listopada 2019 01:17:52) Czy to VV passat? autor: gość
  (24 listopada 2019 01:16:16) Szkoda, że po służbie nie widzą pijanego policjanta co prawda zawieszonego w czynnościach ale pijanego, co jeździ autem autor: Nick
  (23 listopada 2019 20:29:48) No tak kluczyk w stacyjce. Ale żeby już matizka kraść to śmieszne ;) autor: gość
  logo male