YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Po wypadku uciekł do lasu

3 marca 2014 10:18:56 | autor: red./KMP Biała Podlaska
W Tuliłowie kierowca Daewoo doprowadził do zderzenia z Fiatem i uciekł z miejsca wypadku. Policjanci zidentyfikowali go później w tłumie gapiów, bo mężczyzna pojawił się tam z rozbitą głową.

Zdarzenie miało miejsce 1 marca. Kierujący samochodem marki Daewoo na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę jezdni i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem marki Fiat, którym jechała mieszkanka Międzyrzeca. Sprawca kolizji zbiegł do pobliskiego lasu.

Policjanci po przybyciu na miejsce zdarzenia zauważyli w grupie gapiów mężczyznę z obrażeniami głowy. Szybko ustalili, że jest to sprawca kolizji. W Daewoo znaleziono m.in. należącą do niego komórkę. Samochód zarejestrowany był na brata mężczyzny. On sam nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto po sprawdzeniu stanu trzeźwości 43-letniego mieszkańca Międzyrzeca okazało się, że ma on w organizmie 2 promile alkoholu.

Zdarzenie policjanci zakwalifikowali jako kolizję, ponieważ żadna z uczestniczących w nim osób nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała. Kierująca Fiatem była trzeźwa.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (3 marca 2014 11:17:16) o tak Zachowania ludzkie zawsze mnie inspirują.S.Freud autor: Zbytnik
    (3 marca 2014 11:16:37) o tak Zachowania ludzkie zawsze mnie inspirują.S.Freud autor: Zbytnik
    (3 marca 2014 11:16:37) o tak Zachowania ludzkie zawsze mnie inspirują.S.Freud autor: Zbytnik
    logo male