YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Pobił znajomego na śmierć

17 października 2020 15:36:31 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna jest podejrzany o dotkliwe pobicie znajomego, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

W nocy z poniedziałku na wtorek dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał informację o awanturze w jednym z mieszkań na terenie miasta. Pod wskazany adres wysłano policyjny patrol. Na miejscu mundurowi znaleźli 60-latka, który posiadał widoczne obrażenia ciała.

W mieszkaniu przebywał również jego 39-letni znajomy. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało 1,8 promila alkoholu w organizmie. Zaprzeczał, że ma jakikolwiek związek z obrażeniami ciała znajomego. Przyznał natomiast, że odwiedził go i wspólnie spożywali alkohol.

Ranny 60-latek trafił do szpitala. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Sprawą zajęli się kryminalni z międzyrzeckiego komisariatu. Funkcjonariusze ustalili, że kiedy mężczyźni wspólnie spożywali alkohol, w pewnym momencie doszło między nimi do nieporozumienia. 39-latek zaatakował gospodarza, wielokrotnie go uderzając.

Mężczyzna usłyszał już w Prokuraturze zarzuty. Będzie odpowiadał w warunkach recydywy, ponieważ wcześniej odbywał już karę za podobne przestępstwo. Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (24 października 2020 09:30:30) Lepiej pózno niż wcale. Ten zasraniec,chyba, napadł mnie kiedyś (z innymi) w Kurczaku. Ciekawe , kto legł ? autor: gość
  (20 października 2020 18:25:44) Jak się domyślam powodem była jakaś bzdura, pijcie ćpajcie więcej staczajcie się na dno bo nic innego nie potraficie robić nawet normalnie się bawić. autor: Dry
  (20 października 2020 18:16:59) ... Baba cygan autor: K
  (19 października 2020 13:36:14) ten co wie cygan,syn Króla Lwa autor: xxx
  (18 października 2020 11:42:21) Bo pić to trza umić autor: gość
  logo male