YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Podziękowania od senatora

14 listopada 2015 20:46:20 | autor: redakcja
Działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości z Podlasia przejechali do Międzyrzeca Podlaskiego na zaproszenie senatora Grzegorza Biereckiego. Parlamentarzysta podziękował im za zaangażowanie w wyborach parlamentarnych.

- Dziękuję państwu za pracę w kampani wyborczej i podczas wyborów – mówił senator w szczelnie wypełnionej sali bankietowej Hotelu Hesperus. - Wynik uzyskany przeze mnie 25 października świadczy, że nie zawiodłem oczekiwań. Dziękuję za każdy oddany na mnie głos. Będę nadal ciężko pracował dla mieszkańców regionu, z dumą reprezentując Południowe Podlasie w parlamencie – zapewniał Grzegorz Bierecki.

Przypomniał o tym, że w związku z bezpardonowymi atakami kierowanymi pod jego adresem w kampanii wyborczej, startował jako kandydat niezależny.

- Tak jak to obiecywałem w kampanii wyborczej, natychmiast po ogłoszeniu wyników wyborów, złożyłem akces do klubu senackiego Prawa i Sprawiedliwości i jestem już jego członkiem – poinformował.

Na spotkaniu obecny był także sejmowy debiutant – poseł PiS Janusz Szewczak, który zdobył mandat w naszym okręgu wyborczym. On także podziękował zebranym za pomoc w kampanii wyborczej i oddane na niego głosy.

Na Janusza Szewczaka w wyborach do sejmu zagłosowało 7865 osób. Grzegorz Bierecki w wyborach do senatu zdeklasował konkurentów. Poparły go 42862 osoby.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (3 stycznia 2016 03:07:53) Powiedz w czyn lepszy. W ogłupianie mocherowym -ti owszem tak autor: gość
  (2 stycznia 2016 19:30:28) Lepszy Bierecki z Gdańska niż Żmijan z Międzyrzeca autor: gość
  (2 stycznia 2016 16:14:30) Lepszy spadochroniarz z ziemi gdańskiej niż z biłgorajskiej. I taki co to zdążył już się wypiąć najpierw na Drelów potem na Miedzyrzec bo teraz w Białej mieszka też nie lepszy. autor: gość
  (2 stycznia 2016 12:59:19) Fajnie że można zobaczyć ludzi, którzy za trochę wódeczki postawili na spadochroniarzy z Gdańka, a nie ludzi z Międzyrzeca autor: Radek
  logo male