Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
12.1°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Podziękowania od senatora

14 listopada 2015 20:46 | autor: redakcja

Działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości z Podlasia przejechali do Międzyrzeca Podlaskiego na zaproszenie senatora Grzegorza Biereckiego. Parlamentarzysta podziękował im za zaangażowanie w wyborach parlamentarnych.

- Dziękuję państwu za pracę w kampani wyborczej i podczas wyborów – mówił senator w szczelnie wypełnionej sali bankietowej Hotelu Hesperus. - Wynik uzyskany przeze mnie 25 października świadczy, że nie zawiodłem oczekiwań. Dziękuję za każdy oddany na mnie głos. Będę nadal ciężko pracował dla mieszkańców regionu, z dumą reprezentując Południowe Podlasie w parlamencie – zapewniał Grzegorz Bierecki.

Przypomniał o tym, że w związku z bezpardonowymi atakami kierowanymi pod jego adresem w kampanii wyborczej, startował jako kandydat niezależny.

- Tak jak to obiecywałem w kampanii wyborczej, natychmiast po ogłoszeniu wyników wyborów, złożyłem akces do klubu senackiego Prawa i Sprawiedliwości i jestem już jego członkiem – poinformował.

Na spotkaniu obecny był także sejmowy debiutant – poseł PiS Janusz Szewczak, który zdobył mandat w naszym okręgu wyborczym. On także podziękował zebranym za pomoc w kampanii wyborczej i oddane na niego głosy.

Na Janusza Szewczaka w wyborach do sejmu zagłosowało 7865 osób. Grzegorz Bierecki w wyborach do senatu zdeklasował konkurentów. Poparły go 42862 osoby.

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (3 stycznia 2016 03:07)
  Powiedz w czyn lepszy. W ogłupianie mocherowym -ti owszem tak
  autor: gość

  (2 stycznia 2016 19:30)
  Lepszy Bierecki z Gdańska niż Żmijan z Międzyrzeca
  autor: gość

  (2 stycznia 2016 16:14)
  Lepszy spadochroniarz z ziemi gdańskiej niż z biłgorajskiej. I taki co to zdążył już się wypiąć najpierw na Drelów potem na Miedzyrzec bo teraz w Białej mieszka też nie lepszy.
  autor: gość

  (2 stycznia 2016 12:59)
  Fajnie że można zobaczyć ludzi, którzy za trochę wódeczki postawili na spadochroniarzy z Gdańka, a nie ludzi z Międzyrzeca
  autor: Radek

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny