YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Pogoda w Krakowie na stronie z aktualną prognozą

10 września 2020 23:41:57 | autor: Porada eksperta
W Internecie jest wiele portali, na których można znaleźć informacje o pogodzie. Jednym z nich jest Meteoprog.

Jest wygodny katalog, dzięki czemu można wybrać żądane miasto i przeglądać pogoda w Krakowie lub w jakimkolwiek innym mieście w Polsce. Tutaj można znaleźć informacje o aktualnej temperaturze powietrza, prawdopodobieństwo opadów, prędkości wiatru i poziom promieniowania ultrafioletowego, w zależności od pory dnia. Na histogramie można również zobaczyć dynamikę zmian temperatury. Alternatywą jest mapa pogody, która pokazuje dane dla wszystkich miast w kraju.

Pogoda w połowie sierpnia w Krakowie zachwyci miłośników deszczu. W weekendy spodziewane są niewielkie opady (do 3 mm). Pochmurne dni i lekki deszcz pomoże zmniejszyć temperaturę powietrza od +32 do +27 stopni w ciągu kilku dni. W nocy termometr pokaże do +18 stopni Celsjusza.

Dane prognoza pogody Warszawa

Mieszkańcy stolicy mają dostęp do danych o pogodzie w sierpniu. W weekend prognoza pogody Warszawa przedstawia się następująco:
● temperatura - do 31 stopni Celsjusza;
● mała ilość opadów - do 3 mm;
● ciśnienie atmosferyczne poniżej normy - 745 mm termometru

Wiatr o prędkości około 3 m / s ułatwi ruch mas ciepłego powietrza. Wysoki poziom wilgotności jest uzasadniony niewielkimi opadami deszczu.

Na stronie można zobaczyć, że prognoza dla Warszawy pokrywa się z pogodą w innych miastach. Koniec lata w Polsce jest prawie taki sam - lekkie deszcze, spadek ciśnienia atmosferycznego i pochmurne dni. Ale to nie znaczy, że Polacy nie będą już mogli cieszyć się ciepłem. Temperatura powietrza nadal wzrośnie do +30 stopni.

Informacje o pogodzie na Meteoprog

Na stronach portalu informacyjnego Meteoprog możesz zapoznać się z mapą pogody. Tutaj pod adresem https://Meteoprog.pl/ Polska jest podzielona na regiony. Dla każdego regionu są wskazane aktualna temperatura i prawdopodobieństwo opadów. Pogoda jest mniej więcej taka sama w całym kraju, połowa sierpnia charakteryzuje się deszczem i lekkim ochłodzeniem po upale. Ponadto, na południu temperatura jest o kilka stopni wyższa niż na północy, pochmurne dni zostaną zastąpione słonecznymi.

W katalogu na stronie internetowej Meteoprog, można wybrać dowolne miasto i badać zmiany temperatury na histogramie. To pokazuje bardzo wyraźnie, na którym dzień warto poświęcić kapelusze, aby schować się przed gorącym słońcem, aw które nie zaszkodzi mieć parasol. Na przykład, w północnej części kraju, w Gdańsku, w weekendy będzie chłodniej, a temperatura powietrza sięgnie +24 stopnie Celsjusza. W ciągu dnia będzie padał deszcz, a potem będą cieszyć się suchymi i chłodnymi wieczorami.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male