YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Pokaźna kwota trafi na konto WOŚP

14 stycznia 2019 09:52:23 | autor: redakcja
Ponad 23 tysiące złotych uzyskano na międzyrzeckiej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytowano w niedzielę (13 stycznia) w Kinie Sława. Licznie zgromadzona publiczność doskonale bawiła się podczas koncertu zespołu Menele, który towarzyszył aukcji.

27. Finał WOŚP w Międzyrzecu Podlaskim (fot. Magdalena Jóźwik)

Aukcję prowadzili starosta Mariusz Filipiuk i dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Andrzej Marciniuk. Na liście licytowanych przedmiotów, gadżetów, dzieł sztuki i talonów było ponad 100 pozycji. Uzyskano w sumie 23 140 złotych.

13 stycznia na ulicach Międzyrzeca kwestowało 70 wolontariuszy. W nietypowy sposób pieniądze na WOŚP zbierali członkowie Międzyrzeckiej Grupy Biegowej, którzy w niedzielny poranek zaprosili międzyrzeczan do wspólne morsowania w basenie z lodowatą wodą ustawionym na Placu Jana Pawła II.

W Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy zagrały również międzyrzeckie szkoły. W piątek (11 stycznia) w ZPO nr 2 rozegrano mecz siatkówki, w którym nauczyciele zmierzyli się z uczniami. Także w ZPO nr 3 toczono sportową rywalizację w turnieju "dwa ognie". Odbył się tam również kiermasz ciast. Swoimi wypiekami pochwaliła się społeczność ZPO nr 1, która zorganizowała kiermasz ciast 13 stycznia w holu Kina Sława.

Pieniądze zbierane w szkołach oraz podczas ulicznej kwesty trafiły do Banku Spółdzielczego, gdzie są skrupulatnie liczone.

REKLAMA
reklama


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (14 stycznia 2019 21:37:35) Poseł Żmijan, jak widać na zdjęciach, siedział w pierwszym rzędzie, poseł Duszek jakoś mi na nich w oko nie wpadł. autor: qwerty
    (14 stycznia 2019 20:30:28) WOSP 2019 Droga redakcjo! Prosimy o informacje czy poselowie Marcin Kamil Duszek oraz Stanislaw Zmijan udzielili w tym roku wsparcia WOSP. W tym roku wybory! autor: yoggie
    (14 stycznia 2019 11:34:36) Po zdjęciach widzę, że radnego z najgrubszym portfelem zabrakło. Nie taki hojny społecznik. autor: gość
    logo male