5.8°C

Pokonali Granicę

13 października 2014 09:35 | autor: redakcja

W 9. kolejce rozgrywek klasy okręgowej piłkarze Huraganu Międzyrzec pokonali Granicę Terespol 4:1. Goście mogą mówić o szczęściu, bo wynik mógł być dwukrotnie wyższy.

Huragan objął prowadzenie już w 12 minucie po strzale Krystiana Kociszewskiego, który wykorzystał dośrodkowanie Alana Olszewskiego. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Daniel Rostek. Gra Huraganu mogła się podobać, gorzej było ze skutecznością pod bramką przeciwnika. Na kolejnego gola kibice musieli czekać do 55 minuty. Do siatki trafił wtedy ponownie Krystian Kociszewski, a asystę zaliczył Wojciech Pyrgiel. Sześć minut później po faulu jednego z piłkarzy Granicy w polu karnym sędzia wskazał jedenastkę. Szansę na podwyższenie wyniku otrzymał Jakub Skrodziuk, jednak bramkarz wyczuł jego intencje i zdołał obronić strzał zawodnika Huraganu. W 68 minucie goście zdobyli honorową bramkę. Huragan odpowiedział na nią w 75 minucie. Po dośrodkowaniu Alana Olszewskiego piłkę do siatki skierował Stanisław Pachulec.

Huragan Międzyrzec – Granica Terespol 4:1 (2:0)
Bramki dla Huraganu: Kociszewski 12 i 55, Rostek 22, Pachulec 75
Huragan: Nowak – Puścian, Skrodziuk, Węgrzyniak, Korniluk, Rostek, Pyrgiel, Olszewski (75' Kwaśniewski), Bogucki (63' Pachulec), Bartoszuk (46' Rusinek), Kociszewski (67' Wojtczuk)

brawo Huragan
    HURAGAN WYGRAŁ 4-1 z SOKOŁEM I JEST LIDEREM Z PIĘCIOMA PUNKTAMI PRZEWAGI NAD ŁAZAMI BRAWO CHŁOPAKI !!!
    autor: kibic

(17 października 2014 17:57)