Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-1.4°C
Kontakt
Region

Policja podsumowała listopadowe święta

7 listopada 2023 10:06 | autor: redakcja/KWP Lublin

Policja zakończyła akcję „Wszystkich Świętych”, która w tym roku trwała aż 10 dni. W województwie lubelskim w tym czasie odnotowano 39 wypadków drogowych, w których 46 osób odniosło obrażenia.

W tym roku policyjne działania trwały od 27 października do 5 listopada. W tych dniach służbę pełniło więcej patroli, szczególnie na drogach dojazdowych do miast i w okolicach cmentarzy. Funkcjonariusze pomagali kierowcom poruszać się w okolicach nekropolii, wskazywali miejsca parkingowe. Na bieżąco monitorowali nasilenie ruchu i reagowali na pojawiające się utrudnienia. W wielu miejscach kierowali ruchem ręcznie.

Mundurowych nie zabrakło również na głównych ciągach komunikacyjnych Lubelszczyzny, szczególnie podczas wyjazdów na święta oraz powrotów. Policjanci sprawdzali między innymi prędkość, stan techniczny pojazdów, trzeźwość kierujących, sposób przewożenia pasażerów, w tym dzieci.

W ciągu minionych 10 dni w województwie lubelskim doszło łącznie do 39 wypadków drogowych, w których 46 osób odniosło obrażenia. Nie było żadnego wypadku ze skutkiem śmiertelnym!

Odnotowano 576 kolizji drogowych i zatrzymano 168 nietrzeźwych kierujących.

REKLAMA
REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny