YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Policja szuka świadków wypadku w Kolonii Rogoźnica

4 grudnia 2016 20:26:36 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Komisariat Policji w Międzyrzecu Podlaskim poszukuje świadków wypadku drogowego w Kolonii Rogoźnica, w którym zginęły dwie osoby.

Wypadek w Kolonii Rogoźnica (fot. KMP Biała Podlaska)

15 listopada około godziny 11.10 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Kolonia Rogoźnica doszło do zderzenia pięciu samochodów. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, a jedna doznała poważnych obrażeń. Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o osobiste stawienie w Komisariacie Policji w Międzyrzecu Podlaskim lub kontakt telefoniczny pod numerem: 83 371 82 10 lub 83 371 82 11.

Poszukiwani są bezpośredni świadkowie zdarzenia lub osoby posiadające wiedzę o wypadku. Policjantom zależy szczególnie na uzyskaniu informacji o pojazdach poruszających się z Białej Podlaskiej w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego i osobach nimi podróżujących. Chodzi o samochód osobowy marki Chevrolet Captiva koloru jasnego oraz samochód ciężarowy marki Renault z naczepą typu kontener z napisem „COSCO”. Funkcjonariusze chcą również ustalić dane dotyczące samochodu ciężarowego, który jechał z Międzyrzeca Podlaskiego w kierunku Białej Podlaskiej i jako pierwszy zatrzymał się po wypadku.

Krwawy karambol na dwójce

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (5 grudnia 2016 07:17:58) Kolego a gdzie ty tam kamery widziałeś? Tam jest zainstalowana waga z czujnikiem ruchu włączającym sekwencję sprawdzającą czy pojazd jest przeważony czy nie... autor: wpp
    (5 grudnia 2016 02:03:02) podpowiedz: przed i za parkingiem w woroncu gdzie czesto stoi ITD sa kamery, czy nie mozna namierzyc numery tych poszukiwanych aut z kamer???? chyba ze poszlo na nie tyle pieniedzy a nie dzialaja.......... autor: tK
    logo male