YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Policjanci uratowali 44-latka

4 czerwca 2020 11:48:29 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Policjanci uratowali mieszkańca gminy Międzyrzec, który próbował popełnić samobójstwo.

W środę (4 czerwca) po południu dyżurny komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim otrzymał zgłoszenie z którego wnikało, że mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski chce popełnić samobójstwo. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji. Mł. asp. Piotr Banach oraz post. Piotr Olewniczak nie zastali mężczyzny w domu, więc rozpoczęli poszukiwania desperata na terenie posesji.

Znaleźli go w garażu, gdy już wisiał. Natychmiast zareagowali, jeden podniósł mężczyznę, a drugi przeciął sznur. Pokrzywdzony na szczęście żył i był przytomny. Na miejsce wezwana została załoga karetki pogotowia, która zajęła się 44-latkiem.

Mężczyzna nie wymagał hospitalizacji. W chwili zdarzenia znajdował się jednak pod wpływem alkoholu. Z uwagi na zagrożenie zdrowia i życia został doprowadzony do wytrzeźwienia.

Gdyby nie właściwa i szybka reakcja dyżurnego oraz błyskawiczna interwencja mundurowych mogło dojść do tragedii. W tym przypadku o życiu 44-latka decydowały minuty.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (5 czerwca 2020 12:08:10) No właśnie nie rozumiem tego pojazdu na Policję. Jak somsiad ukradnie coś z podwórka to pierwszy u dyżurnego będzie ;) autor: gość
    (5 czerwca 2020 07:19:26) Bo niby czemu? Pewnie oberwałeś mandat albo odkryli u Ciebie coś nielegalnego? Haha. Ot, widzisz, nie tylko Ty jesteś taki "sprytny - do tego jeszcze ten brak poszanowania drugiej osoby... autor: Markeng
    logo male