Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
22.9°C
Kontakt

Połomski i Podsiadło na jednej scenie

5 grudnia 2013 22:08 | autor: red.
Dawid Podsiadło

Wielka szkoda, że ten koncert jest w Radzyniu, a nie w Międzyrzecu. Ale jeżeli ktoś lubi Jerzego Połomskiego lub Dawida Podsiadło, to przecież niedaleko. Zaśpiewają oni w piątek (6 grudnia) o godz. 18 w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Sikorskiego 15 w Radzyniu. Koncert jest charytatywny, więc bilety-cegiełki tylko po 10 zł!

Będzie na pewno radośnie, dynamicznie i od serca. I - mimo zimowej pory – niezwykle gorąco. A to wszystko za sprawą wyjątkowych gości, którzy na początku grudnia odwiedzą Radzyń Podlaski. Legenda polskiej estrady Jerzy Połomski oraz Dawid Podsiadło, laureat programu „X Factor”, już 6 grudnia zagrają podczas charytatywnego koncertu. Całkowity zysk z biletów zostanie przeznaczony na rzecz radzyńskiej placówki „Mój Dom”.

Połomski i Podsiadło przyjadą do Radzynia na zaproszenie Fundacji Grzegorza Biereckiego „Kocham Podlasie” oraz agencji Apella S.A. Artyści przygotowali na ten koncert specjalny zestaw repertuarowy, aby zadowolić zarówno fanów młodego pokolenia, jak i tych nieco starszych, dla których - być może - impreza ta będzie okazją do wspomnień, jak w czasach swojej młodości bawili się przy takich hitach jak „Cała sala śpiewa z nami” czy „Bo z dziewczynami…”. Pozytywnych emocji na pewno nie zabraknie.

W sponsoring wydarzenia włączyły się SKOK Ubezpieczenia oraz Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe. Patronat honorowy nad koncertem objął Senator RP Grzegorz Bierecki. Patronat medialny sprawuje „Tygodnik Podlaski”.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny