YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Popisali się wiedzą o TPN

17 listopada 2011 15:08:15 | autor: MW
16 listopada podczas obchodów „Krwawych Dni Międzyrzeca” wręczono nagrody laureatom konkursu „Międzyrzec – historia – dzień dzisiejszy”.

Była to już 16 edycja konkursu organizowanego przez międzyrzeckie Towarzystwo Przyjaciół Nauk. I tym razem za jego temat wybrano historię i działalność TPN. W finale konkursu 37 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z miasta i gminy Międzyrzec rozwiązywało tekst.

Wśród uczniów podstawówek najlepiej uczynił to Gabriel Bełczącki z Rudnik. Drugie miejsce przyznano Emilii Michaluk z Rzeczycy, a trzecie Zofii Orzechowskiej z Tłuśćca. Ponadto wyróżniono: Damiana Korólczyka z Rudnik, Patryka Barczuka z Rzeczycy i Damiana Wajszczuka z Tłuśćca.

Wśród gimnazjalistów bezkonkurencyjna była Katarzyna Grzeszyk z Gimnazjum nr 3 w Międzyrzecu. Drugie miejsce przyznano Karolinie Grzeszyk z tej samej szkoły, a trzecie Weronice Mielnickiej z Gimnazjum nr 2 w Międzyrzecu. Wyróżniono Huberta Ziarka z Celnicy, Jakuba Dąbrowskiego z Rogoźnicy, Przemysława Matejka z Jelnicy i Marcelę Nikołajew z Gimnazjum nr 3 w Międzyrzecu.


Międzyrzec - Historia - Dzień Dzisiejszy


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male